Gość: jacek i agatka IP: *.chello.pl 25.07.09, 01:32 wybieramy się do Golden dreams między 15 a 22.08- czy ktoś tam był??? A może ktoś się wybiera w te okolice w tym czasie??? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: moni Re: golden dreams IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.07.09, 15:40 ja z grupa znajomych bede w tym hotelu od 4.08 do 14.08 :) Odpowiedz Link Zgłoś