Dodaj do ulubionych

Praca w Goerlitz?

22.03.05, 01:30
witam
mam pytanie do mieszkanców Zgorzelca, kto z Was pracuje po stronie
niemieckiej, czy sa szanse na znalezienie pracy w Goerlitz?, moze macie
jakies ciekawe oferty? znam jezyk niemiecki, obecnie koncze studia
magisterskie zaoczne we Wroclawiu, i mysle o podjeciu pracy w tej
miejscowosci

pozdrawiam
Maciek
Obserwuj wątek
    • miau25 Re: Praca w Goerlitz? 22.03.05, 21:04
      :))
    • grazia.eni Re: Praca w Goerlitz? 28.03.05, 13:03
      off-road napisał:

      > witam
      > mam pytanie do mieszkanców Zgorzelca, kto z Was pracuje po stronie
      > niemieckiej, czy sa szanse na znalezienie pracy w Goerlitz?, moze macie
      > jakies ciekawe oferty? znam jezyk niemiecki, obecnie koncze studia
      > magisterskie zaoczne we Wroclawiu, i mysle o podjeciu pracy w tej
      > miejscowosci
      >
      > pozdrawiam
      > Maciek
      Zgłoś się po prostu do ich urzędu Pracy. Jak dobrze znasz niemiecki, to nie
      powinieneś mieć problemów. I nie słuchaj tych, co straszą. Wszystko załatwiaj
      sam i nie słuchaj "dobrych rad".
    • biankowamama Re: Praca w Goerlitz? 30.07.15, 19:43
      Tam chyba o prace cieżko. Szybciej już znajdziesz coś w Zgorzelcu. Mój znajomy też ostatnio szukał pracy i jemu udało się tutaj holtrans-pomocdrogowa.pl/ . Podobno są bardzo mili i nadal kogoś szukają.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka