off-road
22.03.05, 01:30
witam
mam pytanie do mieszkanców Zgorzelca, kto z Was pracuje po stronie
niemieckiej, czy sa szanse na znalezienie pracy w Goerlitz?, moze macie
jakies ciekawe oferty? znam jezyk niemiecki, obecnie koncze studia
magisterskie zaoczne we Wroclawiu, i mysle o podjeciu pracy w tej
miejscowosci
pozdrawiam
Maciek