thory
29.07.02, 16:01
Jak podał magazyn informacyjny <MojaJeleniaGora.com> Jelenia Góra plasuje się
w czółówce polskich miast pod względem liczby narkomanów wśród młodzieży. W
najbliższym czasie w naszym mieście powstanie ośrodek Monaru dla młodzieży
zagrożonej uzależnieniem. Będzie on zlokalizowany w willi przy ul. Wolności,
którą miasto wydzierżawi Monarowi w zamian za jej remont. Przez co najmniej
trzy lata funkcjonować w niej będzie poradnia profilaktyki i terapii
uzależnień.