Gość: ewa IP: *.ceron.pl 10.09.03, 14:48 szukam pracy handel obsluga komputer chalupictwo wyksztalcenie srednie mloda moze byc rowniez wyjazd zagranica Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Marcin Mirga Szulc Re: szukam pracy IP: 5.5D* / 213.40.3.* 21.11.03, 20:29 Nazywam sie Marcin Mirga Szulc Pracuje w W.A Turner od 3 lat Fabryka zajmuje sie wyrobem ciastek miesnych i kielbasek. Fabryka znajduje sie w Tunbridge Wells. Kilka tygodni temu rozmawiajanc z szefem fabryki padla propozycja zeby znajsc wieksza ilosc ludzi z Polski do pracy w tej oto fabryce. Wiec otwarte sa dzwi do lepszych zarobkow oraz poprawy zycia. Wszystkie formalnosci wizowe benda zalatwione na miejscu wlasnie przez ta fabryke, wiec praca jest legalna i niezkomplikowana. Oczywiscie dyrektor fabryki wymaga komunikatywnej znajomosci jezyka angielskiego od ludzi chcancych przyjechac do pracy. Wiek od 18 do 28 lat. Zakwaterowanie zapewnione lecz koszty wynajecia (czynsz) ponosi osoba mieszkajanca (£50 Tygodniowo) Czas pracy 39 godzin tygodniowo oczywiscie istnieje szansa na nadgodziny. Nadgodziny sa platne po 8 godzinach pracy oraz w soboty i niedziele. Zarobki- od £180 do £280 tygodniowo oczywiscie mozna zarobic wiecej gdy pracujemy wiecej godzin. Wymagane jest CV oraz zdjecie UWAGA "CV" musi byc napisane w jezyku angielskim. Prosze przeslac na adres marcin620@msn.com Czas pracy jest praktycznie nieograniczony osoba zatrudniona musi pracowac przez 13 tygodni po tym czasie podpisywany jest kontrakt na jeden rok a po roku pracy na dwa lata itd. Jestes zainteresowany(na) praca przeslij CV na moj adres a w ciangu kilku dni podam szczedoly wyjazdu . Koszta przyjazdu ponosi osoba zainteresowana wyjazdem. Dziekuje. Odpowiedz Link Zgłoś