Dodaj do ulubionych

szukam pracy

IP: *.ceron.pl 10.09.03, 14:48
szukam pracy handel obsluga komputer chalupictwo wyksztalcenie srednie mloda
moze byc rowniez wyjazd zagranica
Obserwuj wątek
    • Gość: Marcin Mirga Szulc Re: szukam pracy IP: 5.5D* / 213.40.3.* 21.11.03, 20:29
      Nazywam sie Marcin Mirga Szulc
      Pracuje w W.A Turner od 3 lat
      Fabryka zajmuje sie wyrobem ciastek miesnych i kielbasek.
      Fabryka znajduje sie w Tunbridge Wells.
      Kilka tygodni temu rozmawiajanc z szefem fabryki padla propozycja zeby znajsc
      wieksza ilosc ludzi z Polski do pracy w tej oto fabryce.
      Wiec otwarte sa dzwi do lepszych zarobkow oraz poprawy zycia.
      Wszystkie formalnosci wizowe benda zalatwione na miejscu wlasnie przez ta
      fabryke, wiec praca jest legalna i niezkomplikowana. Oczywiscie dyrektor
      fabryki wymaga komunikatywnej znajomosci jezyka angielskiego od ludzi
      chcancych przyjechac do pracy. Wiek od 18 do 28 lat.
      Zakwaterowanie zapewnione lecz koszty wynajecia (czynsz) ponosi osoba
      mieszkajanca (£50 Tygodniowo)
      Czas pracy 39 godzin tygodniowo oczywiscie istnieje szansa na nadgodziny.
      Nadgodziny sa platne po 8 godzinach pracy oraz w soboty i niedziele.
      Zarobki- od £180 do £280 tygodniowo oczywiscie mozna zarobic wiecej gdy
      pracujemy wiecej godzin.
      Wymagane jest CV oraz zdjecie UWAGA "CV" musi byc napisane w jezyku angielskim.
      Prosze przeslac na adres marcin620@msn.com
      Czas pracy jest praktycznie nieograniczony
      osoba zatrudniona musi pracowac przez 13 tygodni po tym czasie podpisywany
      jest kontrakt na jeden rok a po roku pracy na dwa lata itd.
      Jestes zainteresowany(na) praca przeslij CV na moj adres a w ciangu kilku dni
      podam szczedoly wyjazdu .
      Koszta przyjazdu ponosi osoba zainteresowana wyjazdem.
      Dziekuje.
    • Gość: ewa Re: szukam pracy IP: *.ceron.pl 25.12.03, 01:31
      czekam na propozycje

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka