Gość: Ewelina92l IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 05.09.09, 19:12 Dnia 23.08 w Łomnicy zaginął piesek, mały czarny kundelek, wabił się ROKI. Miał biały, charakterystycznie podwinięty ogon do góry. Zdjęcie pieska Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Ewelina92l Re: Zaginął piesek IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 05.09.09, 19:16 Jeżeli ktoś widział pieska, bardzo proszę o kontakt pod nr 601634915. Dla znalazców czeka nagroda. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: tom Re: Zaginął piesek IP: 94.254.202.* 05.09.09, 20:15 Ostatnio jeżdzę tam po okolicy. Będę się rozglądał. Odpowiedz Link Zgłoś