Dodaj do ulubionych

Zaginął piesek

IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 05.09.09, 19:12
Dnia 23.08 w Łomnicy zaginął piesek, mały czarny kundelek, wabił się
ROKI. Miał biały, charakterystycznie podwinięty ogon do góry.

Zdjęcie pieska
Obserwuj wątek
    • Gość: Ewelina92l Re: Zaginął piesek IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 05.09.09, 19:16
      Jeżeli ktoś widział pieska, bardzo proszę o kontakt pod nr 601634915.
      Dla znalazców czeka nagroda.
      • Gość: tom Re: Zaginął piesek IP: 94.254.202.* 05.09.09, 20:15
        Ostatnio jeżdzę tam po okolicy. Będę się rozglądał.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka