Dodaj do ulubionych

Promowanie nowych wpisów - kpina

02.11.10, 12:43
Tak to ma wyglądać?

Link do zrzutu ekranu

Proszę zobaczyć mój link i odpowiedzieć na moje pytanie.
Na stronie głównej i w zakładce o nowych wpisach kilka razy dziennie pojawiają się takie rzeczy, więc informacja o nowym wpisie normalnego użytkownika utrzymuje się wtedy ledwie kilka sekund. Nie można wprowadzić jakiegoś ograniczenia w ilości wpisów na godzinę? Bo osoby, które co kilka sekund wrzucają to samo utrudniają normalne odbieranie całego systemu. Skasowaliście już jedno ważne okienko na stronie głównej, które mogłoby pojawić się pod waszymi nowymi obrazkami, więc teraz zróbcie coś co będzie pozytywnie odebrane, czyli porządek na własnym podwórku.

Obserwuj wątek
    • bognna Re: Promowanie nowych wpisów - kpina 02.11.10, 15:21
      Calkowicie sie zgadzam i popieram. Niektorzy blogowicze chyba rzeczywiscie z nudow lub ze swoistego poczucia humoru publikuja kilka razy to samo. Rowniez ja prosze o interwencje. Nie rozumiem takze po co i dlaczego to okienko, o ktorym wspominasz zostalo zlikwidowane. Takie zmiany dla samych zmian?
    • bartoszcze aleosochodzi? 06.11.10, 11:53
      Jakie nowe okienko, przecież jak pamiętam, to mniej więcej tak samo wyglądało.
      I co ma wygląd "okienka" do tego, że jest publikowanych dużo notek naraz (a liczba blogów rośnie i rośnie..), nawet jeśli robią to oszołomy wrzucające po 10 linków do jumanych filmów naraz?
    • roman_j W temacie, choć nieco z boku 08.11.10, 08:58
      A ja myślę, że administracja Blox.pl powinna się zastanowić, czy te blogi, których jedynym celem istnienia jest linkowanie do filmów, które ściąga się pewnie nielegalnie, są zgodne z regulaminem funkcjonowania serwisu? A jeśli tak, to może inaczej: czy przez pryzmat takich blogów Blox.pl chce być postrzegany? Ja też wielokrotnie widziałem takie listy nowych wpisów, jak na tym zrzucie z ekrany. Dodatkowo TOP 1000 jest zapaskudzony linkami do tego typu blogów. Ciekawe, czy jak przesuną się one na początek tej listy wypychając z niej blogi "z treścią" to też administracja uzna, że vox populi vox dei i nie będzie ingerować?
      Szkoda, że nie napisałem w ankiecie, że takie właśnie blogi "śmieciowe" uważam za największą wadę Blox.pl. Ale nadrabiam to teraz.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka