irsila
20.03.11, 07:47
Jak to z tym jest?
Czy można bezkarnie wklejać jak się znajdzie w sieci,
czy trzeba podawać źródło skąd się wzięło obrazek?
Czy to można nazwa kradzieżą?
takie wklejanie ogólnodostępnych popularnych gifów i obrazków?
Regulamin coś o tym mówi,
ale ja nie do końca rozumiem.
Czy wpływają jakieś skargi z tego powodu?
Czy niektóre obrazki mogą zawierać jakiś kod niszczący opcje w blogu?