roman_j
22.03.11, 08:53
Pozwolę sobie wyrazić swoje niezadowolenie. Napisałem przed chwilą notkę w blogu kradnąc czas przeznaczony na coś innego. Po zakończeniu kliknąłem "Publikuj wpis" i... przeniosło mnie na stronę mojego blogu. Wszedłem jeszcze raz do edytora i chciałem odzyskać wpis. Owszem, odzyskałem... poprzednio opublikowaną już notkę. Ta dzisiejsza poszła w kosmos. A niech Was tam po drugiej stronie serwera [...]* strzeli.
*) wpiszcie sobie tutaj jakieś niecenzuralne słowo odpowiednie do sytuacji...