20.08.06, 10:23
Gdzie mogę znaleźć edytory WYSIWIG ? Chcę wstawić zdjęcia i linki do mojego
bloga, a także opublikować pliki, ale nie mam pojęcia jak to zrobić, bo nie
wiem gdzie sąteedytory WYSIWIG ... Pomóżcie mi, bo narazie mój blog jest
nieciekawy...
Obserwuj wątek
    • ols Re: wysiwig 20.08.06, 10:28
      Ustawienia>Preferencje
      Są tam edytory:
      - tekstowy
      - prosty HTMLArea (delikatnie mówiąc do niczego)
      - zaawansowany HTMLArea (trochę lepszy ale nie bardzo jest sens go używać)
      - TinyMCE (najnowszy, najlepszy, ustaw go i używaj)
      • kp1985 Re: wysiwig 20.08.06, 10:58
        Najlepszy jest tekstowy. Pełna kontrola smile
        • ols Re: wysiwig 20.08.06, 11:20
          Ale z WYISWYG to wspólnego on nic nie ma.
          • kp1985 Re: wysiwig 20.08.06, 12:21
            Bo to trzeba mieć wyobraźnię Ols smile
            Ale rzeczywiście kobieta pytała o WYSIWYG.
      • Gość: kotkolot Re: wysiwig IP: *.aster.pl 24.08.06, 22:40
        A u mnie ten TinyMCE wogole sie nie pojawia. Czy to wina Firefoxa? Niemozliwe
        chyba...
        • ols Re: wysiwig 24.08.06, 22:48
          Na wszelki wypadek uaktualnij Firefoxa (Pomoc>Sprawdź dostępność aktualizacji).
          No i TinyMCE przez chwilę się ładuje, na początku wygląda to jak edytor tekstowy.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka