W Internet Explorer tytuł mojego bloga jest ok - widać obrazek, na którym umiesciłam tytuł. Natomiast w Operze przez obrazek przebija tytuł napisany czarną czcionką - wygląda to okropnie. Jak temu zaradzić? Nie mówiąc już o tym, że w Operze środek przesunięty jest do lewej i widać tylko prawą stronę tła

Proszę o pomoc.