ralston 27.10.05, 09:48 O ile tylko dostanę urlop na poniedziałek... Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
cheri-bibi Re: Będę we Łku 27.10.05, 10:52 zapraszamy, zapraszamy, moze gdzies tam na cmentarzu we wtorek sie miniemy hehe :o) Odpowiedz Link Zgłoś
ralston Re: Będę we Łku 27.10.05, 10:56 Z pewnością się miniemy, jeśli tylko do Ełku dotrę... Odpowiedz Link Zgłoś
ralston Re: Będę we Łku 27.10.05, 11:27 No to się miniemy gdzieś na cmentarzu. Właśnie otrzymałem akceptację urlopu. Odpowiedz Link Zgłoś
koks77 Re: Będę we Łku 27.10.05, 11:37 <No to się miniemy gdzieś na cmentarzu< Co Ty taki pesymista? Po prostu prowadź auto ostrożnie! oDD Odpowiedz Link Zgłoś
ralston Re: Będę we Łku 27.10.05, 11:39 :))) Auto już od dawna prowadzę ostrożnie. Kilka lat temu przeszła mi skłonność do szybkiej jazdy. No i na szczęście stan drogi się poprawia. Coraz więcej jest odremontowanych odcinków. Odpowiedz Link Zgłoś
hycker Re: Będę we Łku 27.10.05, 14:33 i tych remontowanych tez jest sporo, uwazaj!:) Ja niestety nie dojade :/ hyc Odpowiedz Link Zgłoś
cheri-bibi Re: Będę we Łku 27.10.05, 14:39 to może jakiś znak rozpoznawczy żeby się poznać? Ja będę niosła reklamówkę ze zniczami. Odpowiedz Link Zgłoś
ralston Re: Będę we Łku 03.11.05, 17:40 cheri-bibi napisała: > to może jakiś znak rozpoznawczy żeby się poznać? > > Ja będę niosła reklamówkę ze zniczami. Widziałem Cię ;) Odpowiedz Link Zgłoś
mrozosia pochwale sie :-D 22.11.05, 18:50 Wlasnie jak w temacie bede na Swieta Bozego Narodzenia. Hurrrra!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
ralston Re: pochwale sie :-D 22.11.05, 18:53 No super! Mi się raczej w tym roku nie uda... Odpowiedz Link Zgłoś
ralston Re: pochwale sie :-D 19.12.05, 14:27 No i życie, jak się okazuje samo plany układa za nas. Wychodzi na to, że jednak na Święta będę w Ełku. Odpowiedz Link Zgłoś
horny7 Re: Będę we Łku 20.12.05, 08:36 Hi. Witam po krotkiej przerwie. Zeszlo mi sie troche z urzadzaniem mieszkania, ale mam to za soba. Cel zrealizowany: zdazylem przed swietami :) A swieta, tradycyjnie w Elku. Doczekac sie juz nie moge :) Pozdrawiam, & Odpowiedz Link Zgłoś
ralston Re: Będę we Łku 21.12.05, 12:18 Ja niestety króciutko tylko w tym roku. Jadę w sobotę - wracam w poniedziałek... Odpowiedz Link Zgłoś