Dodaj do ulubionych

Będę we Łku

27.10.05, 09:48
O ile tylko dostanę urlop na poniedziałek...
Obserwuj wątek
    • cheri-bibi Re: Będę we Łku 27.10.05, 10:52
      zapraszamy, zapraszamy, moze gdzies tam na cmentarzu we wtorek sie miniemy
      hehe :o)
      • ralston Re: Będę we Łku 27.10.05, 10:56
        Z pewnością się miniemy, jeśli tylko do Ełku dotrę...
    • ralston Re: Będę we Łku 27.10.05, 11:27
      No to się miniemy gdzieś na cmentarzu. Właśnie otrzymałem akceptację urlopu.
      • koks77 Re: Będę we Łku 27.10.05, 11:37
        <No to się miniemy gdzieś na cmentarzu<
        Co Ty taki pesymista? Po prostu prowadź auto ostrożnie! oDD
        • ralston Re: Będę we Łku 27.10.05, 11:39
          :))) Auto już od dawna prowadzę ostrożnie. Kilka lat temu przeszła mi skłonność
          do szybkiej jazdy. No i na szczęście stan drogi się poprawia. Coraz więcej jest
          odremontowanych odcinków.
          • hycker Re: Będę we Łku 27.10.05, 14:33
            i tych remontowanych tez jest sporo, uwazaj!:)
            Ja niestety nie dojade :/

            hyc
            • cheri-bibi Re: Będę we Łku 27.10.05, 14:39
              to może jakiś znak rozpoznawczy żeby się poznać?

              Ja będę niosła reklamówkę ze zniczami.
              • ralston Re: Będę we Łku 27.10.05, 14:43
                tic-tac? ;)
              • ralston Re: Będę we Łku 03.11.05, 17:40
                cheri-bibi napisała:

                > to może jakiś znak rozpoznawczy żeby się poznać?
                >
                > Ja będę niosła reklamówkę ze zniczami.


                Widziałem Cię ;)
    • mrozosia pochwale sie :-D 22.11.05, 18:50
      Wlasnie jak w temacie bede na Swieta Bozego Narodzenia. Hurrrra!!!!
      • ralston Re: pochwale sie :-D 22.11.05, 18:53
        No super! Mi się raczej w tym roku nie uda...
        • ralston Re: pochwale sie :-D 19.12.05, 14:27
          No i życie, jak się okazuje samo plany układa za nas. Wychodzi na to, że jednak
          na Święta będę w Ełku.
    • horny7 Re: Będę we Łku 20.12.05, 08:36


      Hi. Witam po krotkiej przerwie. Zeszlo mi sie troche z urzadzaniem
      mieszkania, ale mam to za soba. Cel zrealizowany: zdazylem przed swietami :)

      A swieta, tradycyjnie w Elku. Doczekac sie juz nie moge :)

      Pozdrawiam,

      &
      • ralston Re: Będę we Łku 21.12.05, 12:18
        Ja niestety króciutko tylko w tym roku. Jadę w sobotę - wracam w poniedziałek...

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka