Dodaj do ulubionych

liptyowsky jan

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.05.07, 19:16
wybieramy się z dziećmi. jak tam jest proszę o info. nocleg w hotelu avena
Obserwuj wątek
    • Gość: RR Re: liptyowsky jan IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.05.07, 13:49
      Jest to dzielnica Liptowskiego Mikulasa. Są tam baseny termalne które leczą
      skórę. O ile pamiętam całodniowy wstęp na basen to około 90 Koron. Miejsce
      zaciszne i jeżeli ktoś nie lubi gwaru warte polecenia. Oczywiście jest tam
      mniej atrakcji niz w Tatralandii czy Besenowej. Należy pamietać że baseny sa
      czynne tylko w okresie letnim.
    • rpodolak Re: liptyowsky jan 29.05.07, 21:28
      ja też sie tam wybieram z dziecmi w lipcu, na campig :-)
      pozdrawiam

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka