Gość: kasia IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.05.07, 19:16 wybieramy się z dziećmi. jak tam jest proszę o info. nocleg w hotelu avena Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: RR Re: liptyowsky jan IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.05.07, 13:49 Jest to dzielnica Liptowskiego Mikulasa. Są tam baseny termalne które leczą skórę. O ile pamiętam całodniowy wstęp na basen to około 90 Koron. Miejsce zaciszne i jeżeli ktoś nie lubi gwaru warte polecenia. Oczywiście jest tam mniej atrakcji niz w Tatralandii czy Besenowej. Należy pamietać że baseny sa czynne tylko w okresie letnim. Odpowiedz Link Zgłoś
rpodolak Re: liptyowsky jan 29.05.07, 21:28 ja też sie tam wybieram z dziecmi w lipcu, na campig :-) pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś