Dodaj do ulubionych

Mała Fartra :D ??

27.06.07, 23:23
wybieram sie z chłopakiem na wakacje do Małej Fatry, konkretniej interesuje
nas Stefanova, tyle ze nie wiem jak tam dojechac z Żiliny ??? - bo do niej to
pociagiem - jesli ktos przerobił tę trase to prosze o pomoc :) zwylke
jezdziłam autem teraz nie mam mozliwosci a teskni mi sie za tym miejscem!!!
Obserwuj wątek
        • diapazon Re: Mała Fartra :D ?? 30.06.07, 22:19
          Poza tym-dobra rada nie tylko dla Ciebie i chlopaka-ubezpieczcie sie np.w
          GENERALI w Zilinie (POISTENIE W HORY)- agencja jest blisko Fary i Narodnego
          Divadla -kosztuje to 100SK/os na kilka dni a na wypadek interwencji HS nie
          zbanczysz np.za przylot helikoptera (ok.10tys.zl)
          • Gość: Franc Re: Mała Fartra :D ?? IP: *.rcb.vectranet.pl 01.07.07, 14:47
            Nie dalej jak wczoraj wróciłem z Małej Fatry. Z Żyliny ciągle kursują autobusy.
            W Varinie jest całkiem przyjemny kemping i jeśli preferujecie turystykę
            namiotową to ta miejscowość może być wspaniałą bazą wypadową. Ze Stefanowej
            można wyjść na Mały i Wielki Rozsudzieć lub na Stoh i Chleb. Blisko jest też
            stamtąd do dierów. Autobusem można też dostać się do Vratnej, by stamtąd uderzyć
            na Wielki Krywań. Ludzi na szlaku mało, nie to co w Tatrach, gdzie na Giewont
            trzeba stać w kolejce. Polecam Małą Fatrę...
      • Gość: Franc Re: Kemping w Varina IP: *.internetdsl.tpnet.pl 09.07.07, 08:26
        Byłem i mogę powiedzieć, że kemping jest ok. Jest kuchnia (mała, bo mała, ale
        jest), bardzo przyzwoite warunki sanitarne, fajny bar zaraz obok kempingu, stół
        pingpongowy, kort tenisowy (nie korzystałem, więc nie podam szczegółów). W
        recepcji można nabyć mapy zarówno Małej Fatry, jak i innych pasm na Słowacji, a
        jeżeli ktoś ma rower, to można ugadać się z szefem, żeby gdzieś go schował.
        Jedyny minus to ceny. Za domek 4 osobowy trzeba zapłacić bodajże 1100 koron, za
        namiot 75 koron, a za każdą osobę w namiocie kolejne 75 koron. No i opłata
        klimatyczna 10 koron. Drogo. Pozdro.
        • Gość: Ola Re: Kemping w Varina IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.07.07, 19:42
          Dzięki. Rzeczywiście tanio to nie jest, ale przy 3 osobach to wyjdzie 75 x4
          licząc namiot jako osobę :-) + do tego za każdą osobę klimatycznej czyli 30. W
          sumie 330 koron czyli ca. 33 zł. To około 1/2 ceny najtańszych kwater pod
          dachem dla 2 dorosłych z dzieckiem. ieżle to wykalkulowali .....

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka