Dodaj do ulubionych

Czas na relaks

18.11.05, 15:13
Rzeczywistość już mnie dość wymęczyła. Idę na piwo. Czas odpocząć - czego i
Wam życzę.
Obserwuj wątek
    • plarza Re: Czas na relaks 18.11.05, 15:33
      zapraszam na jazz - gdzie sie da. Np. w Graalu o 19.00 a w va Banque - jam
      session od 22 do.... oporu. Opór wczoraj był gdzieś do 2.00

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka