naczelny.prezess 18.11.05, 15:13 Rzeczywistość już mnie dość wymęczyła. Idę na piwo. Czas odpocząć - czego i Wam życzę. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
plarza Re: Czas na relaks 18.11.05, 15:33 zapraszam na jazz - gdzie sie da. Np. w Graalu o 19.00 a w va Banque - jam session od 22 do.... oporu. Opór wczoraj był gdzieś do 2.00 Odpowiedz Link Zgłoś