Gość: gość
IP: *.telnet.net.pl
11.04.11, 20:20
mój czteroletni syn jak się zdenerwuje to nie potrafi zapanować nad sobą zaczyna bić kopać przeklinać, grozić . dzieje się tak w domu w przedszkolu i na placu zabaw. Potem, jak jest już spokojny przeprasza obiecuje że więcej nie będzie i tak do następnego razu. Widzę że nie panuje nad sobą i nie wiem jak z nim postępować. Doszło do tego że boję się z nim wychodzić na dwór i odbierać go z przedszkola. Staram się mu poświęcić dużo czasu bawić się z nim czytać rozwijać jego zainteresowania ale on nawet w trakcie zabawy potrafi się tak zdenerwować bo np. narysowałam coś zieloną kredką a nie czerwoną. Nie wiem już co mam z nim roić