przynadziei
03.05.07, 22:13
Jestem mamą siedmoletniej Madzi i czteroletniej Dorotki. Mam problem
koszmaram nocnymi u Madzi tzn ona budzi się w nocy z placzem,cała się
trzęsie ,ma otwarte oczy i bełkocze tzn nie można się z nią
porozumieć ,dopiero po jakimś czasie kiedy ją uspokajam mówiąc do niej -
cokolwiek do niej doiera.Nie wiem jaki jest powód takiego zachowania ? Z
Dorotką-młodszą mam inny problem. Ona lubi sie jak ja to nazywam-bujać na
kantach stołków,pufach i innych brzegach mebli tzn opiera podbrzusze na tych
meblach i się buja w ten sposób .Jaki może być powód i przyczyna takiego
zachowania. Nie pozwalam jej na to ,ale w przedszkolu od niedawna zaczęła
się "bujać ". Mam problem jak reagowac i co z tym robić ? Kasia