tropem_misia1 :))),aha 30.09.09, 10:57 czyli odp(b)ytek? ja tu chyba ,kurna dziecinnieję (: Odpowiedz Link
kolorowa_skarpetka Re: :))),aha 30.09.09, 12:00 nie dziecinniejesz ino rozwijasz swojego języka Odpowiedz Link
nu-nua Re: :))),aha 30.09.09, 12:07 Tropcia, to ten co go do wiatru wystawiłaś i o niebodze zapomniałaś Masz pewnie wyrzuty sumienia, że go w chłód i zimno z chaty wygnałaś, zamiast zaoferować kolację ze sniadaniem. Odpowiedz Link