Dodaj do ulubionych

Ludzie co to kto to jest Pytek,

30.09.09, 10:15
bo ja tempa jezdem(:
Obserwuj wątek
    • pmisiek_kosmaty Re: Ludzie co to kto to jest Pytek, 30.09.09, 10:17
      ten, co pyta big_grin
      • tropem_misia1 :))),aha 30.09.09, 10:57
        czyli odp(b)ytek?


        ja tu chyba ,kurna dziecinnieję (:
        • kolorowa_skarpetka Re: :))),aha 30.09.09, 12:00
          nie dziecinniejesz ino rozwijasz swojego języka
          • nu-nua Re: :))),aha 30.09.09, 12:07
            Tropcia, to ten co go do wiatru wystawiłaś i o niebodze zapomniałaśsad
            Masz pewnie wyrzuty sumienia, że go w chłód i zimno z chaty
            wygnałaś, zamiast zaoferować kolację ze sniadaniem.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka