kolorowa_skarpetka 03.10.09, 23:47 witaj Ave z Żoliborza dobrze, ze jesteś sobą, a nie kimś innym Jak to jest mieć się very? Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
ave.duce Kolorowa_skarpetko! ThnX za powitanie > 04.10.09, 00:05 kolorowa_skarpetka napisała: > witaj Ave z Żoliborza > dobrze, ze jesteś sobą, a nie kimś innym > Jak to jest mieć się very? Fine! Good > better > best! :p Odpowiedz Link
ziolo.zielone Re: Kolorowa_skarpetko! ThnX za powitanie > 18.12.09, 21:32 ave.duce napisała: > kolorowa_skarpetka napisała: > > > witaj Ave z Żoliborza > > dobrze, ze jesteś sobą, a nie kimś innym > > Jak to jest mieć się very? Mądrala się znalazła... > > Fine! Good > better > best! > > > > :p Odpowiedz Link
ave.duce Re: Kolorowa_skarpetko! ThnX za powitanie > 18.12.09, 22:24 To, ze się spytam z pewną nieśmiałością > do mnie post czy do Kolorowej? :p Odpowiedz Link
ziolo.zielone Re: Kolorowa_skarpetko! ThnX za powitanie > 18.12.09, 22:27 Pod Tobą się podpisałam, no nie? Mądrala fatalistka Odpowiedz Link
ave.duce Re: Kolorowa_skarpetko! ThnX za powitanie > 18.12.09, 22:35 Czy Ty mnie czasem nie obrażasz?! Raczej fatalny przygłup > jak widać w tym wątku :p Odpowiedz Link
ziolo.zielone Re: Kolorowa_skarpetko! ThnX za powitanie > 18.12.09, 22:43 Jeśli nawet to niechcący. Wbrew pozorom lubię ludzi Odpowiedz Link
ave.duce Re: Kolorowa_skarpetko! ThnX za powitanie > 18.12.09, 22:49 Pozorom? Jakim pozorom? To widać, słychać i czuć! :p Odpowiedz Link