03.10.09, 23:47
witaj Ave z Żoliborzasmile
dobrze, ze jesteś sobą, a nie kimś innymwink
Jak to jest mieć się very?
Obserwuj wątek
    • ave.duce Kolorowa_skarpetko! ThnX za powitanie > 04.10.09, 00:05
      kolorowa_skarpetka napisała:

      > witaj Ave z Żoliborzasmile
      > dobrze, ze jesteś sobą, a nie kimś innymwink
      > Jak to jest mieć się very?

      Fine! Good > better > best! smile

      https://www.millan.net/anims/giffar/giffar2/lovebears.gif

      :p
      • tropem_misia1 Re: Kolorowa_skarpetko! ThnX za powitanie > 05.10.09, 07:03

        https://mojeobrazeczki.blox.pl/resource/102.jpg
        • ave.duce Puchi... ;) 18.12.09, 16:55
          https://skantrade.pl/upload/Image/Baltona_Pazim_Hala.jpg

          :p
      • ziolo.zielone Re: Kolorowa_skarpetko! ThnX za powitanie > 18.12.09, 21:32
        ave.duce napisała:

        > kolorowa_skarpetka napisała:
        >
        > > witaj Ave z Żoliborzasmile
        > > dobrze, ze jesteś sobą, a nie kimś innymwink
        > > Jak to jest mieć się very?

        Mądrala się znalazła... tongue_out wink
        >
        > Fine! Good > better > best! smile
        >
        > https://www.millan.net/anims/giffar/giffar2/lovebears.gif
        >
        > :p
        • ave.duce Re: Kolorowa_skarpetko! ThnX za powitanie > 18.12.09, 22:24
          To, ze się spytam z pewną nieśmiałością > do mnie post czy do Kolorowej?

          :p
          • ziolo.zielone Re: Kolorowa_skarpetko! ThnX za powitanie > 18.12.09, 22:27
            Pod Tobą się podpisałam, no nie?
            Mądrala fatalistka tongue_out smile
            • ave.duce Re: Kolorowa_skarpetko! ThnX za powitanie > 18.12.09, 22:35
              Czy Ty mnie czasem nie obrażasz?!
              Raczej fatalny przygłup > jak widać w tym wątku wink

              :p
              • ziolo.zielone Re: Kolorowa_skarpetko! ThnX za powitanie > 18.12.09, 22:43
                Jeśli nawet to niechcący.
                Wbrew pozorom lubię ludzi smile
                • ave.duce Re: Kolorowa_skarpetko! ThnX za powitanie > 18.12.09, 22:49
                  Pozorom? Jakim pozorom?
                  To widać, słychać i czuć! smile

                  :p
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka