krokodyl_13 Re: Dzień dobry. 15.03.09, 09:56 Widzę ale nieprzytomniak mógłby pokręcić się w druga stronę. Odpowiedz Link
krokodyl_13 Re: Dzień dobry. 15.03.09, 12:14 No to nie dziw się że kręci Ci się w głowie. Odpowiedz Link