14.03.09, 23:09
https://digart.img.digart.pl/data/img/vol0/36/9/download/2716869.jpg
Obserwuj wątek
    • tropem_misia1 ładna 14.03.09, 23:10
      koleżanka?
      zielonego oczywiście big_grin
    • krokodyl_13 Re: Dobranoc. 14.03.09, 23:11
      A to serduszko to dla kogo?smile
      • tropem_misia1 jak to? 14.03.09, 23:13
        dla zielonegobig_grin
        • krokodyl_13 Re: jak to? 15.03.09, 00:47
          No to spij dobrze żabko.
    • tropem_misia1 Dzień dobry. 15.03.09, 09:26
      Żyję.
      Za to jak!
      • krokodyl_13 Re: Dzień dobry. 15.03.09, 09:56
        Widzę ale nieprzytomniak mógłby pokręcić się w druga stronę.
        • tropem_misia1 Re: Dzień dobry. 15.03.09, 09:58
          nie da sie
          wpadł w trans
          • krokodyl_13 Re: Dzień dobry. 15.03.09, 12:14
            No to nie dziw się że kręci Ci się w głowie.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka