żywej duszy nie ma?? no prawie jakieś dwa niki na dole się plączą a
gdzie reszta poginęła??
co wy baby robita o tak wczesnej porze?? już po kawie i po śniadaniu
przecie, pracować o tej godzinie isę nie godzi

(ja jeszcze nie
zaczęłam

nie no przejrzałam pocztę dzisiejszą - a to już
dobrze

) obiadów też nie robicie, dzieci do szkół nie wysyłacie bo
przeciez wakacje??
więc ja was pytam gdzie wyyyyyyyyyy???? bo jakoś
nnnuuuuddddnnnoooo????
stąd też mój arcy ciekawy wątek

zresztą