Dodaj do ulubionych

a gdzie wy wszytskie się podziewacie????

24.06.09, 08:22
żywej duszy nie ma?? no prawie jakieś dwa niki na dole się plączą a
gdzie reszta poginęła??

co wy baby robita o tak wczesnej porze?? już po kawie i po śniadaniu
przecie, pracować o tej godzinie isę nie godzi suspicious (ja jeszcze nie
zaczęłamtongue_out nie no przejrzałam pocztę dzisiejszą - a to już
dobrzebig_grin ) obiadów też nie robicie, dzieci do szkół nie wysyłacie bo
przeciez wakacje??

więc ja was pytam gdzie wyyyyyyyyyy???? bo jakoś
nnnuuuuddddnnnoooo????

stąd też mój arcy ciekawy wąteksuspicious zresztąbig_grin
Obserwuj wątek
    • aga9001 Re: a gdzie wy wszytskie się podziewacie???? 24.06.09, 08:25
      Cudak, Ty sie do roboty sie zabierajbig_grin
      A nie wątki tworzysztongue_out Ja właśnie mobilizuję sie do pracy, A nie
      chce mi się jak licho sad

      Ale damy radę tongue_out
      • cudko1 Re: a gdzie wy wszytskie się podziewacie???? 24.06.09, 08:27
        no własnie w tym cały szkopuł taaaakkk miii sięeee nie chce pracować
        tak mi się nie chceuncertain
    • agik82 Re: a gdzie wy wszytskie się podziewacie???? 24.06.09, 08:26
      ja się pierwsza zameldowałam, ale zaraz spadam dziecia szczepićsmile
    • hellious Re: a gdzie wy wszytskie się podziewacie???? 24.06.09, 08:27
      Ja kawke dopijam i ide do pupu sie podpisac. Mam nadzieje ze nie bedzie ludzi...
      A tak w ogole to wczoraj mocno mnie wqrwili w skarbowce.... Debile tam jacys
      pracuja albo co...
      • cudko1 Re: a gdzie wy wszytskie się podziewacie???? 24.06.09, 08:33
        hellious napisała:

        > > A tak w ogole to wczoraj mocno mnie wqrwili w skarbowce....
        Debile tam jacys
        > pracuja albo co...


        OT MI NOWINAbig_grinbig_grinbig_grin pewnie nie wszyscy ale zdarzają się jak wszedzie
        i tak uważam że ZUS pod tym względem przodujesuspicious
        • hellious Re: a gdzie wy wszytskie się podziewacie???? 24.06.09, 08:39
          Z zusem malo mam wspolnego. Ale teraz przez glupote jakies pindy musze pisac
          wniosek, zeby mi pieniadze oddali, bo powiedziala mi ze mam zaplacic i dopiero
          do niej przyjsc a potem sie dowiedzialam, ze za to co ja chce to sie nie placi....
    • aga9001 Re: a gdzie wy wszytskie się podziewacie???? 24.06.09, 08:29
      Ja piję kawę i mobilizuję sie do pracy, ale jakoś mi to nie
      wychodzi uncertain
    • attiya Re: a gdzie wy wszytskie się podziewacie???? 24.06.09, 08:44
      jakieś, jakieś?
      no wiesz Cudko - tak z samego rana pisać o mnie "jakieś"
      poza tym pewnie z powodu tej cudnej pogody wszystkie wywiało na plażęsmile np w
      Dojlidach hihi
      czyli widzę, że u Ciebie jest prąd? zlokalizowano już tę awarię pod B-stokiem?
      • cudko1 attiya 24.06.09, 08:47
        attiya napisała:

        > jakieś, jakieś?
        > no wiesz Cudko - tak z samego rana pisać o mnie "jakieś"

        Ty mnie tu nie wkręcaj - nie było CIę na dole gdy pisałam mojego
        aryciekawego wącikasuspicious

        > poza tym pewnie z powodu tej cudnej pogody wszystkie wywiało na
        plażęsmile np w
        > Dojlidach hihi

        taaaa dojlidy ruuulstongue_out

        > czyli widzę, że u Ciebie jest prąd? zlokalizowano już tę awarię
        pod B-stokiem?

        jaką znowu awarię??? ja nic nie wiem o żadnej awarii????suspicious
        • attiya Cudko 24.06.09, 08:57
          a widzisz Cudko...mieszkam pod W-wa 13 lat już ale co sie dzieje w Białym to ja
          muszę wiedzieć na bierzaco smile
          Półtora tysiąca domów na Podlasiu prądu nie ma. Jak coś to mogę Cię na bieżąco
          informować co i jak w Białym dzieje się.
          Np. niedaleko Wysokiego Stoczku remontują Antoniuk - zamknięty dla ruchu
          samochodowego smile
          Wcześniej wyremontowano Produkcyjną. Także w końcu będzie super-hiper ulica
          niedaleko mnie smile
          A co do wody to zawsze basen miejski zostaje smile Koło terenów wystawowych smile
    • olimpiap Re: a gdzie wy wszytskie się podziewacie???? 24.06.09, 08:51
      ja nie wiem co lepsze praca cczy forum?? Co byście wybrały?
    • ez-aw Re: a gdzie wy wszytskie się podziewacie???? 24.06.09, 09:04
      Jestem od rana, tylko przerwy robię na ćwiczenia smile I młody czasami coś chce smile
      A przed chwilą mnie karmił śniadankiem. Idę się umyć tongue_out
    • cudko1 TA A TERAZ WSIE POSZŁY 24.06.09, 13:09
      i zostawiły mnie samą ani jednej duszy na pasku nie ma, ani jednejsad
      • hellious Re: TA A TERAZ WSIE POSZŁY 24.06.09, 13:11
        cudak, a ja to pies?
      • agik82 CUDAK!!!!! 24.06.09, 13:13
        no a ja! jam ci wierna pozostała!
        • cudko1 no to ja juz nic nie wiem 24.06.09, 13:17
          mój pasek mi pokazywał, że żeście sobie wszystkie poszły i zostawiły
          mnie na =pastwę losutongue_out
          no ale jak nie to się cieszęsmile
          • hellious Re: no to ja juz nic nie wiem 24.06.09, 13:17
            forumowy skrzat cie w konia robi tongue_out Jestesmy tu i smecimy caly czastongue_out
          • agik82 cudaku 24.06.09, 13:21
            to twój pasek cyganitongue_out
            • e-jasmina Re: cudaku 24.06.09, 13:28
              cudaku ja też z tobą jestem, mimo, że pracuję jeszcze poza maglem
    • olimpiap no i ja też jestem 24.06.09, 13:19
      i czasem pracuję.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka