03.04.19, 09:20
Zbliża się majówka i największe obroty w sieci i w sklepie!!! Kto jak co roku będzie miał majówkę i
będzie zbierał laury za obroty oraz dostanie czelędz??? Ciekawe czy w tym roku dyrektor dopilnuje żeby kierownicy byli w pracy cały weekend majowy!!! A nie tylko reszta co roku może pracować kierownicy zrobią sobie długi weekend!!!!!!
Czas już zmienić ich nastawienie że kierownik nie jest godzien obsługiwać klienta, biorą kasę niech też pokażą że mają w tym swój udział.
Obserwuj wątek
    • denisrousos Re: Żory 04.04.19, 07:04
      Patrząc po skali podwyżek to bardziej martwił bym się o obsadę na majówkę niż kierasami. Jak przypomnę sobie propagandę gloszoną w listopadzie na MSI że to będą "podwyżki jakich jeszcze nie było" to rzygać mi się chce. Typek latał po sklepie i obiecywał ludziom po 800zl. byle się nie zwalniali. Mam nadzieję że pójdzie w świat niebawem bo mamy go już w Żorach pełną d....
    • pracownik99 Re: Żory 04.04.19, 11:31
      Pewnie swoim pupilom dał więcej !!!! Gość się bardzo pogubić ciekawe czy to nie wpływ osób trzecich. Ma bardzo niską ocenę na sklepie nawet posunę się że najniższa z dotychczasowych panujących.......Ale kierownicy mają się z nim bardzo dobrze na głowę mogą mu wejść !!!!! Robią co chcą i jak chcą zero wymagań!!!! Kanciapa i reklama to nie których praca zamiast dział i jeszcze wszyscy będą mieli wolne na weekend majowy bo ich się wytyczne co do pracy ze maksymalna obsada a laury zbiorą, a może dodatkowy dzień wolny jeszcze.

• denisrousos Re: Żory 04.04.19, 17:02
        To prawda jeśli chodzi o pomysłowość i kłamanie na każdym kroku to sam szczyt ekstraklasy. Już nie wspominam o oderwaniu od rzeczywistości tak jak by żył w innej strefie geograficznej. Ponoć o takich mówi się że skończyli Studia Mediamarktu im. "Nie dla idiotów".
      • denisrousos Re: Żory 26.05.19, 11:55
        No to mamy turbinę ale chyba ze starego golfa. 1.4% aż się niechce wierzyć, jakieś niecałe 100 zł do wypłaty. Znowu nasz ANIOŁ STRÓŻ (z Alternatywy 4) będzie pierdy... o rabatach które niby jak yeti wszyscy słyszeli ale nikt nie widział. Ale za to znowu multum przebodow które jak zawsze z dupy ale koszty są. Centrala to już w żywe oczy nas oszukuje i nawet nie próbują się z tym kryć.
    • molerbas Re: Żory 18.06.20, 06:42
      Słuchajcie, ja jestem z Żor i mam nadzieje ze znajdę tu kogoś kto pomoże mi wybrać dobry internet w tym mieście. Zastanawiam się nad ofertą od www.multimedia.pl/ . Z tego co widzę mają na prawdę ciekawe i wysokie pakiety internetowe, a do tego znajomy mówił mi, że sygnał jest stabilny. Powiedzcie mi co wy o tym sądzicie?

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka