Dodaj do ulubionych

Słoniocy!

09.06.16, 07:49
Czy ktoś, kto ma dostęp do cyfrowej, mógłby mi przysłać kopię wywiadu z Jakubem Kornhauserem, plizzz?
Obserwuj wątek
    • scoutek Re: Słoniocy! 09.06.16, 12:45
      jeśli jeszcze nie miałaś to @
    • ave.duce Wiwat, Scoutek!!! 09.06.16, 13:55
      Wielkie dzięksy.

      ps. już sam początek zachęcający: tez nie lubię poezji Miłosza ;)
      • scoutek Re: Wiwat, Scoutek!!! 09.06.16, 14:08
        wygląda na przytomnego poetę i fajnego syna
        i powiedział coś czego o Agacie nie wiedziałam: że jest religijna jak matka
    • ave.duce Słoniocy! Helpunku! 26.07.16, 17:54
      Przestały mi się "zaznaczać" przeczytane/otworzone posty. Jak żyć?!
      • tojajurek Re: Słoniocy! Helpunku! 26.07.16, 19:43
        To misie zdarzało kilka razy - chyba zwykle po "wyczyszczeniu" historii. Potem samo wraca. Nie wiem jak. To jedna z tajemnic bytu chiba jezd.
        • ave.duce Re: Słoniocy! Helpunku! 26.07.16, 22:37
          Niezbadane są wyroki netu.
          • ave.duce Re: Słoniocy! Helpunku! 27.07.16, 13:50
            Pojawia się i znika, i znika, i znika,
            dostanę zaraz bzika, ach bzika, ach bzika!
    • ave.duce Re: Słoniocy! 20.01.18, 08:18
      Czy ktoś mógłby się poświęcić, obejrzeć zalinkowany filmik i przepisać z napisów końcowych imię i nazwisko czytanego tekstu?

      Coś mi się wydaje, że niedouki plenią się niczym kaczyści: tutaj autorką jest Janina (!) Papuzińska...
      • ave.duce poprawka !!! 20.01.18, 08:21
        Oczywista, powinno być: imię i nazwisko autorki czytanego tekstu...
      • magdolot Re: Słoniocy! 20.01.18, 12:55
        Na stronce pisze Janina [?!] Papuzińska, na końcu filmu autorką bajeczki jest Janina Porazińska.
        • ave.duce Re: Słoniocy! 20.01.18, 15:30
          Czyli - niestetyż - topsze widziałam... :(
          Mersi, Magdolotu!
          • magdolot Re: Słoniocy! 21.01.18, 13:47
            Asz sa topsze widziałaś, niestety.
            Fszak żyjemy we czasach, kiedy najlepiej być guchym, ślepym i na dodatek przygupim... A jak się akurat nie jest, to droga do szczęścia jest strrrrasznie wyboista. Chlip, śląp i śniek na połaci.
    • ave.duce Mam dość 23.01.18, 22:34
      mylenia faszyzmu z nazizmem i faszystów z nazistami (także tych z przedrostkiem "neo").
      • magdolot Re: Mam dość 24.01.18, 15:16
        Przenieś się do Matrixa. Tam jest samo Neo, a myli się jeno płeć brato-sióstr Wachowskich, a to jess mały pikuś. :-)
        • ave.duce Re: Mam dość 24.01.18, 15:34
          Uważasz, że muszę się przenieść? Mam wrażenie, że właśnie tkwię w matrixie.
          • magdolot Re: Mam dość 25.01.18, 03:04
            Ja też, ale się przenoszę. :-)))))
          • magdolot Re: Mam dość 25.01.18, 03:04
            Ja też, ale się przenoszę. :-)))))
            • magdolot Re: Mam dość 25.01.18, 03:07
              No, popa, posty dubluje! Może już się na poły przeniosłam i jednym kopytkiem tykwię tu, a drugim tam?
              Tym postem mówię: sprawdzam.
              Siup!
              • trusiaa Re: Mam dość 25.01.18, 08:10
                A to w matrixie echo grało.
                Był na FH wątek kiedyś: Popsuty Matrix.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka