Dodaj do ulubionych

Czołem, chłopaaaki!

22.02.17, 11:09
A jednak wrócił,
choć obiecywał, że mnie rzuci zimą.
A jednak wrócił,
gdy tylko śnieg za ladą słońca zginął.
Obserwuj wątek
    • trusiaa Re: Czołem, chłopaaaki! 15.04.18, 10:23
      ... jeśli chcesz, zabiorę cię daleko stąd
      Ze sobą tylko weź gorące serce, dwoje rąk

Dwadzieścia lat, a może mniej wirował w oczach słońca pył
      Dwadzieścia lat, a może mniej, świat brałem taki jaki był
      Dwadzieścia lat, a może mniej, uczyłem się dopiero żyć
      Dwadzieścia lat, a może mniej nie miałem prawie nic
      ...
      To było dawno, wiem, i wiem już nawet gdzie tkwił błąd

Janniger wrócił jednak, by dzielić się z opinią publiczną na temat katastrofy smoleńskiej. Na Twitterze zamieścił serię wpisów, nawiązujących do materiału TVN24 o 10 kwietnia 2010 roku.

"Mitologia Faktu. TVN24 chciał przygwoździć raport Macierewicza i strzelił sobie w kolano. Każdy opisywany przez nich fragment lewego skrzydła zawiera błędy i kłamstwa. Nie wystarczy mieć masę pieniędzy trzeba jeszcze się znać".

• trusiaa Nisko upadł 23.05.18, 08:45
      Błaszczak bywał na przysięgach żołnierzy Wojsk Obrony Terytorialnej i za każdym razem był pod wrażeniem ich zaangażowania. - Kiedy śpiewają hymn Polski, to słychać takie silne brzmienie. Kiedy składają przysięgę słychać, że robią to w poczuciu odpowiedzialności za ojczyznę – się roztkliwiał.
    • trusiaa Re: Czołem, chłopaaaki! 05.06.18, 14:20
      Powrócimy wierni...

Razem, razem od najmłodszych już lat
      razem, razem niech śpiewa cały świat
      .

Ptak radośniej zaśpiewa, jaśniej świeci nam słońce,
      gdy przyjaźnią do ludzi tętni serce gorące,
      więc z uśmiechem życzliwym podaj, proszę, mi rękę
      i zaśpiewaj wraz z nami naszą nowa piosenkę.
      razem, razem niech śpiewa cały świat.
      Jeśli nie wiesz, co czynić, jeśli jesteś w rozterce,
      słuchaj, słuchaj uważnie, co podpowie ci serce,
      mądre serce na pewno tymi słowy doradzi:
      nigdy, nigdy samotnie, zawsze działaj w gromadzie.
      razem, razem niech śpiewa cały świat.

słowa: Irena Prusicka, muzyka: Aleksander Rostan
    • trusiaa Re: Czołem, chłopaaaki! 03.12.20, 08:02
      Każda sroczka swojego Edmundka chwali.

Gowin ma całkiem nowiutkiego asystenta, który jako student prawa nie spełnia oficjalnych wymogów. Powinien mieć bowiem ukończone wyższe wykształcenie i dwa lata doświadczenia zawodowego. Wyjątki od tej reguły są zaś dozwolone jedynie w "szczególnie uzasadnionych przypadkach".

Dwudziestoletni, bardzo zdolny: Edmund Antoni (hm?) Bojanowski

https://www.wykop.pl/cdn/c3201142/comment_1606905972y14rPlJ0GyxjRNZXLZw2Pi,w400.jpg

Nie, on nie jest moim doradcą. Jest moim asystentem, to jest zasadnicza różnica. To jest młody, bardzo zdolny prawnik (!), mający pewne doświadczenie zawodowe. Przeszedł rozmaite szkolenia, bodajże w Fundacji Adenauera. Jest człowiekiem, o którym mogę mówić wyłącznie w superlatywach.
      • trusiaa Re: Czołem, chłopaaaki! 06.02.21, 15:50
        Jak to miło, gdy faceci kłócą się o prawa kobiet - co im wolno, a czego nie; co czują, co myślą, a co powinny czuć i myśleć.

https://pbs.twimg.com/media/CBCDAfrWwAApXVS.jpg

A gdyby tak dla odmiany matriarchat nastąpił (kiedyś w przyszłości)? Matrony naradzałyby się publicznie, do czego właściwie ci faceci się nadają i jakie kuku by im tu zrobić. Może im coś wypruć? Pogmerać w brzuchach, uciąć co nieco, może doszyć? Zabronić tego czy owego i w tym celu obmyślić system dotkliwych i poniżających kar? A niechby który zaprotestował, to go pałą, gazem, mandatem, aresztem, ustawą, kropidłem. No.
        Niechby sobie jeden z drugim uświadomił, że nie przysługują mu prawa człowieka.

P.S. Brytyjski prezenter telewizyjny dla żartu wypróbował...
    • trusiaa Re: Czołem, chłopaaaki! 07.09.21, 08:01
      Podczas swojego tournée po ziemi kłodzkiej...

https://lh3.googleusercontent.com/proxy/Otp50WbW3NH_DFCXxtux9ugwphx2aOSUAIFmJcMBPfywCHgqotKioQT_qnQfX4BS3AqdX5sDrMaF7yQf_Fq_TwMkYKBy7sFTDhs

... Antoni o Łagodnym Spojrzeniu mówił:

w historii odrodzonej Polski jeszcze żadna partia nie uzyskała jednoznacznej większości, dającej jej legitymację do wprowadzania ważnych zmian, np. zagwarantowania państwu bezpieczeństwa i szybszego rozwoju gospodarczego. I właśnie masowy udział Polaków w wyborach ma PiS przybliżyć do takiej możliwości. - Musimy nadrobić to, co większość społeczeństw zachodnich dawno przeszła - zaakcentował i dodał: - Jeżeli nie mamy stabilności psychiczno-moralnej., to nic nie zrobimy

a potem całkiem znienacka przedstawił grupie kuracjuszy swój tajny raport.

https://d-art.ppstatic.pl/kadry/k/r/a6/1c/61364373ba16b_o_large.jpg

W miniony weekend wspaniale było uczestniczyć w VI Przystanku Niepodległość w Polanicy-Zdroju! W ramach prelekcji pt. „Prawda o Smoleńsku polską racją stanu” dokonałem prezentacji Raportu Podkomisji. Dziękuję wszystkim zaangażowanym w to ważne spotkanie.

Jak przyznał, praca podkomisji kosztowała dużo pieniędzy. - Ale ta metodologia jest własnością Polski i będzie mogła być stosowana w badaniu wszystkich katastrof lotniczych - dodał.

• trusiaa Re: Czołem, chłopaaaki! 12.10.21, 10:15
      https://pbs.twimg.com/media/FBQxUn-WQAE1ue0.jpg

Jeszcze jedno:
      Instalacja głośnikowa Bąkiewicza była zagrożeniem dla ludzi, Straż Miejska poleciła ją zdemontować, wtedy zjawiła się @Policja_KSP i odsunęła Straż (podano dostała taki rozkaz), po czym pilnowała, by Bąkiewicz mógł obrażać nas bez przeszkód.

Zbigniew Hołdys

https://external-preview.redd.it/0yZn9JR48qSPoiIxL6qGjctIKDR3je4ZT6VHLAiHfjg.jpg?width=640&crop=smart&auto=webp&s=787a435b280cac79f0ee8cfc560fa4901eef0b15
      • behemot17-13 Re: Czołem, chłopaaaki! 12.10.21, 20:26
        A propos Bąkiewicza. U mnie w pracy jest koleś, narodowiec, kibol. szczepienia uważa za inwigilację i zamach na swoje DNA. Bywam czasami złośliwy, więc ni z gruszki, czy pietruszki - Bąkiewicz to przecież żyd, jego facjata to potwierdza a brak życiorysu na wiki jest dowodem, że Mosad lub KGB zamiatają. Na dokładkę porównałem Bąkiewicza do troglodyty i oczekiwałem mocnej riposty. Rozczarowanie, zero odzewu, przełknął, podejrzewam, że niewiele zrozumiał.
        .

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka