yoma
01.06.17, 09:32
co do twojego wątku na FK*: na moje oko wyrok 1. instancji się nie uprawomocnił, bo cały czas trwało postępowanie sądowe w sprawie.
Ale teraz, kiedy sprawa wróci do sądu odwoławczego,.a ten nie będzie miał żadnej apelacji do rozpatrzenia, to się uprawomocni. Pozostaje pytanie, czy termin 14 dni na wniesienie apelacji biegnie od teraz, czy od zwrotu sprawy do odwoławczego.
*nie chciało mi się czytać całego wątku na FK ani się kłócić z tymi pisiorami