Dodaj do ulubionych

Gadające głowy - ich język lata

08.07.21, 11:28
Czarnek: Mamy plany na wypadek IV fali pandemii #COVID19. Przygotowaliśmy dla uczniów znakomite rzeczy - program wsparcia uczniów ruszył.

Morawiecki: Chciałbym zaapelować, że najlepszym remedium do tej pory wynalezionym jest szczepienie.
Obserwuj wątek
  • trusiaa Re: Gadające głowy - ich język lata 29.08.21, 09:57
   Ksiądz proboszcz (ogłoszenia parafialne):

   Dziś po każdej Mszy Św., przy wyjściu ze świątyni, zbiórka ofiar do puszek na „Fundusz wspierania Nauki Chrześcijańskiej”. To nasz skromny wkład w ramach odpowiedzialności za rozwój nauki chrześcijańskiej. Zdajemy sobie sprawę, że dzisiejszy świat szczególnie walczy z wartościami katolickimi. Próby przekształcenia ludzkiej świadomości mają na celu zarabianie pieniędzy na najniższych ludzkich instynktach. Pornografia, aborcja, zapłodnienie in vitro, rozbijanie małżeństw, tworzenie niemoralnych związków czy promocja ideologii LGBT to tylko niektóre z problemów, które generują dziesiątki miliardów dolarów w kieszeniach współczesnych potentatów finansowych, a które degradują człowieka do kategorii zwierzęcej. Przeszkodą w tym jest nauczanie moralne Kościoła katolickiego. Mając taką świadomość wszechstronnie wspierajmy rozwój nauki chrześcijańskiej, dzięki której jesteśmy w stanie zachować godność ludzką i godność dzieci Bożych. Wyrazem tej troski są dzisiejsze ofiary do puszki na cel wspierania nauki, abyśmy w sposób mądry i nowoczesny mogli przeciwstawić się całej machinie deprawacji i niszczenia człowieka. Składam serdeczne „Bóg zapłać” wszystkim, którzy włączają się w realizację tej inicjatywy Kościoła.

   Bóg jest miłością, kurna.
  • trusiaa Re: Gadające głowy - ich język lata 31.08.21, 14:38
   Kamiński uspokaja mieszkańców nadgranicznych miejscowości:

   - Chcę uspokoić mieszkańców miejscowości nadgranicznych. One (te miejscowości?) w najmniejszym stopniu nie będą ingerowały w wasze życie zawodowe, możliwość swobodnego wykonywania działalności rolniczej. W minimalnym stopniu te restrykcje będą dotyczyły stałych mieszkańców tych miejscowości. Wprowadzą istotne ograniczenia dla osób z zewnątrz, dla osób obcych na tym terenie, które chciałyby się przemieszczać w tych miejscowościach.

   Tłumaczę:
   Spokojne wasze rozczochrane: miejscowości nie będą wcale ingerowały w wasze życie, natomiast restrykcje owszem, będą was dotyczyły, i nikt, kto z wami nie mieszka (dzieci z miasta, babcie wnukom jadące do nich w odwiedziny itp.) wszyscy kurierzy, zaopatrzenie, pogotowie, pożarna straż, ksiądz proboszcz z ostatnią posługą (!) do miejscowości tych nie wjedzie.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka