Dodaj do ulubionych

PiS ostro zjechał w dół, SLD - podskoczył w górę

    • tony.c Kiedy wybór jest apolityczny 08.04.09, 08:56
      Wtedy gdy wygrywa PO, elementarne Watsonie
    • rst.ep PiS ostro zjechał w dół, SLD - podskoczył w górę 08.04.09, 08:57
      Brawo Polacy. Pokażcie pisiorom gdzie ich miejsce
      • fletcher_live Re: PiS ostro zjechał w dół, SLD - podskoczył w g 08.04.09, 10:43
        czas takich pastuchów jak ty i tobie podobnych chwastów już przemija. ludzie
        powoli, bardzo powoli (ale lepiej wolno niż wcale), zaczynają jednak zauważać,
        że zostali wydymani w dupsko przez po na całej linii.
    • jabo23 PiSdzielstwo ostro zjeżdża w dół ... do śmietnika 08.04.09, 09:11
      I bardzo dobrze!
      Nie jest to jednak powód do euforii. 22% poparcia oznacza, że co
      piąty Polak bez obrzydzenia konsumuje kit, który mu PiSdzielcy
      różnej maści serwują codziennie przy każdej okazji. Krótko mówiąc -
      jest idiotą :-(
      pepepe.pl/
    • angrusz1 Nie wierzę w sondaże 08.04.09, 09:13

      głosowanie pokaże .
      A może być różnie . Najpierw trzeba znać kandydatów i tych na
      pierwszych miejscach i tych na dalszych . I jeszcze jest kampania .
      Niektórzy kandydaci mogą być mało aktywni .
      No i frekwencja - pogoda też może zmienić wynik wyborów - dobra może
      dużo pójść na wybory ale także wielu wtedy może wyjechać np w góry i
      zlekceważyć wybory . Będzie deszcz i zimno to inni mogą zostać w
      domu .
    • aleksandra991 PiS ostro zjechał w dół, SLD - podskoczył w górę 08.04.09, 09:25
      Dziwi mnie fakt, że najrozsądniejsza z partii - z ludźmi prawdziwie
      charyzmatycznymi - jak Onyszkiewicz, Borowski czy Rosatti - ma tak
      słabe notowania. Widocznie nie zasługujemy na ludzi mądrych...
      • cillian1 Re: PiS ostro zjechał w dół, SLD - podskoczył w g 08.04.09, 10:14
        ci mądrzy rządzili 10 lat :) tak mi wychodzi. Jakoś nie było wspanialej, niż
        jest teraz. No, może jedynie kler mało miał do powiedzenia i nie zabierał tego
        co państwowe. Ale to za mało! Żeby liczyli na większe poparcie
    • acc4 Dość prymatu genetyki nad polityką. 08.04.09, 09:45
      Polska jest nowoczesnym, demokratycznym, europejskim krajem, a nie
      karykaturą wschodnich despotii, zarządzaną przez jedną rodzinę, w
      której jeden brat to pomazaniec, a drugi zakulisowy macher,
      trzymający w garści wszystkie sznurki, włącznie ze sznurkiem
      sterującym "nieomylnym" pomazańcem. Nie chcemy dowiadywać się od
      zagranicznych dziennikarzy, którzy byli na konferencji prasowej
      polskiego prezydenta, że Polska nie ma rządu tylko zespół
      marketingowy, a stanowisko polskiego rządu (którego nie ma) nie jest
      stanowiskiem Polski. Nie chcemy żadnych dynastii u władzy, mamy dość
      dynastycznych ambicji braci Kaczyńskich.
      • nowak11 Dynastia PO 08.04.09, 11:31
        Przecież właśnie tworzy się dynastia peowców;))). Za kilka lat w
        Polsce będzie rządziła tylko ta partia. Wiesz jak ciężko będzie się
        wówczas dopchać do koryta..?;)))
      • samozwaniec1 Polowa Polski juz wie,co to jest kaczyzm 08.04.09, 11:36
        A co czwarty-piaty jeszcze tego nie chce wiedziec.Kaczyzm-jak widac
        choc po ostatnim tygodniu,to calkowicie odosobniony w Europie ruch
        polityczny,w ktorym jeden z braci blizniakow wyznacza idee,a drugi,w
        chamski,bolszewicki sposob je realizuje.
        Chce sie zalozyc z panem Kaminskim,hedonista z obozu PiS,ktory w
        swoim wywiadzie jest absolutnie pewien zwyciestwa swej zalosnej
        partyjki zarowno w wyborach do Brukseli,jak i w wyborach
        prezydenckich i parlamentarnych w Polsce,chce sie zalozyc o skrzynke
        tak lubianej przez rzecznika prezydenta,whisky J.Walker i paczke
        najdrozszych cygar hawanskich,ze takiego nieszczescia moj kraj na
        milion procent nie doswiadczy.Teraz juz tylko w dol.I zobowiazuje
        sie,ze jesli,przez przypadek/np.Polacy zostana w domach w dniu
        wyborow prezydenckich/ ten zenujacy analfabeta,jedyny prezydent w
        Europie,ktory nie zna zadnego jezyka obcego,zostanie potraktowany
        jak de Gaulle przez Szakala.Tak mi dopomoz Bog...
    • sandino czas PiSowskich gnid dobiega końca. 08.04.09, 10:14
      Eurowybory będą zwiastunem tego, co ich czeka. A za 2 lata po wyborach
      krajowych Polska odetchnie świeżym powietrzem.
      • xolaptop Re: czas PiSowskich gnid dobiega końca. 08.04.09, 10:36
        No widzisz. Już nie możesz się doczekać, aby móc mnie gnębić. Moim zdaniem, to
        chore, ale wielu myśli, że to właściwe. Dlatego naprawdę powinniśmy się w
        zgodzie rozstać i geograficznie podzielić.
        • sandino geograficznie? ok - Polakom Polska a 08.04.09, 11:16
          Pisowcom ? Może Madagaskar? Nie, no czemu murzyn winien? To może postarać się o
          azyl polityczny, biedni nękani neobolszewicy. Np. u Kima albo Raula? Chavez też
          pewnie by pomocną rękę wyciągnął.



          xolaptop napisał:

          > No widzisz. Już nie możesz się doczekać, aby móc mnie gnębić. Moim zdaniem, to
          > chore, ale wielu myśli, że to właściwe. Dlatego naprawdę powinniśmy się w
          > zgodzie rozstać i geograficznie podzielić.
          • xolaptop Re: geograficznie? ok - Polakom Polska a 08.04.09, 11:25
            Twoja Platforma Obywatelska nie jest tak potężna, aby rozporządzań terenami, o
            których piszesz, dlatego zastanów się najpierw nad możliwościami tej partii, a
            potem odpowiadaj.
    • xolaptop Trzeba wydzielić miejsce dla jednych i drugich. 08.04.09, 10:21
      Najlepiej żyć bez kłótni. Aby to było możliwe, trzeba wydzielić część naszego
      kraju i pozwolić żyć tam zwolennikom Prawa i Sprawiedliwości, a w drugiej części
      zwolennikom Platformy Obywatelskiej, Polskiego Stronnictwa Ludowego (wraz z KRUS
      :) i Sojuszu Lewicy Demokratycznej.
      Jako osoba głosująca na PiS mógłbym sobie zamieszkać na prawo od Wisły, a w
      zamian na lewo od Wisły zamieszkałby sobie jakiś zwolennik PO. Bogaci żyliby
      ręka w rękę z zamożnymi, a biedniejsi z biedniejszymi i ustałyby infantylne
      spory nt. prywatyzacji, aborcji, Euro i innych tego typu spraw. Jeśli ktoś
      chciałby coś od nas, musiałby mieć zgodę naszych ludzi, a jeśli my chcielibyśmy
      coś od Was, musielibyśmy mieć zgodę Waszych ludzi. Podobnie, jak zrobili Czesi i
      Słowacy.
      • nowak11 Zgoda, ale najpierw niech oddadzą to, co 08.04.09, 11:36
        ...utargowali przy okrągłym stole. No i rozumiem, że stolica
        bogatego landu byłaby w Poznaniu.
        • xolaptop Re: Zgoda, ale najpierw niech oddadzą to, co 08.04.09, 15:21
          Wiem, jak płynie Wisła. Przez Poznań płynie Warta. Znając PO byłaby to pierwsza
          kłótnia. Czy stolice mieć w Poznaniu, Wrocławiu, w Gdańsku, czy w Warszawie.
    • void26 PiS ostro zjechał w dół, SLD - podskoczył w górę 08.04.09, 10:30
      Skandal. Co to za demokracja, kiedy media igonrują fakty.
      w koalicji Centrolewica są także Zieloni2004.

      pozdrawiam
      członek Zielonych2004
    • hurdy-gurdy Chce mi się smiać z tych eurowyborów 08.04.09, 10:40
      kandydatów pełno, co jeden to fachowiec, ale jeszcze nie słyszałem jakie
      konkretnie programy mają wszystkie partie (tzn jaka jest właściwie różnica w
      podejściu do UE)

      czyli znowu głosowanie na czarne-białe :-)

      kolejny plebiscyt?
    • rakowiaczek36 [...] 08.04.09, 10:48
      Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
    • kormiii PiS ostro zjechał w dół, SLD - podskoczył w górę 08.04.09, 10:52
      Całe szczęście! Już powoli się zaczynałem bać że PiS odzyskuje popularność!


      wykopgier.pl/gry-online/394/orbit-runner/
      • xolaptop Re: PiS ostro zjechał w dół, SLD - podskoczył w g 08.04.09, 10:54
        Odzyskuje. Zauważ, czyj to sondaż i kiedy publikowany.
    • lej_czerwonego Jak wiadomo Polacy kochaja team Nocna Zmiana 08.04.09, 11:19
      i ochoczo na niego zaglosuja w czerwcu.

      Chyba, ze bedzie zdziwko.
    • whatmore PiS ostro zjechał w dół, SLD - podskoczył w górę 08.04.09, 11:24
      Ale z was debile. Ile ludzi jeszcze chcecie nabrac tymi snondażami? Dziś rano w TVN24 widziałem zupełnie inne sondaże! PSL był poza progiem wyborczym! niech kto to zleca i wykonuje te sondaże wyjaśni jak to jest? Dwa sondaże i dwa rózne wyniki? I to jest miarodajne? Wybory moi drodzy. To jest to!
      Lecz wiadomo, że chodzi tu o cos zupełnie innego. Komuś zależy aby potencjalny wyborca miał świadomość że nie warto oddawać na pewną partie głosu bo to i tak bedzie głos stracony. Panie MIchnik.. czy "o takie Polskie" Pan walczył?
      • d.maskator Re: PiS ostro zjechał w dół, SLD - podskoczył w g 08.04.09, 13:45
        whatmore napisała:

        > Ale z was debile. Ile ludzi jeszcze chcecie nabrac tymi snondażami? Dziś rano w
        > TVN24 widziałem zupełnie inne sondaże!

        Parafrazujac znane porzekadlo - nie wazne jak wyglada reprezentatywna proba,
        wazne, kto robi badanie
    • jola5033 PiS ostro zjechał w dół, SLD - podskoczył w górę 08.04.09, 11:25
      jeszzce parę takich zagrań prezydenta i PiS przepadnie w wyborach do
      sejmu....
    • nowak11 To tak jakby przeprowadzić sondaż w "Trybunie 08.04.09, 11:28
      Ludu" w latach 70. Najlepszy wynik też osiagała partia, która miała
      w rękach media, sądy, gospodarkę, stolicę...I też walczyła
      z "zaplutymi karłami reakcji";)))
    • jerjar To jest bardzo, bardzo niesprawiedliwe 08.04.09, 11:33
      To jest bardzo, bardzo niesprawiedliwe, że PiS tak traci, bo to jest jedyna
      partia, która prowadzi bardzo dobrą politykę. A Jarosław Kaczyński to jest
      superpremier i ma brata prezydenta, co nie jest bez znaczenia w takich
      sytuacjach, bo bracia się kochają i jeden dla drugiego wszystko zrobi. Więc
      może lepiej, żeby ustąpił ten Tusk, co ma takie dziwne nazwisko i jak
      powiadają jest rudy. Bo rudemu ufać nie można. Skończyłem, dziękuję i życzę
      wszystkim miłego dnia.
      • yaicarz Re: To jest bardzo, bardzo niesprawiedliwe 08.04.09, 16:57
        Nie podoba ci się nazwisko Tuska, a agitujesz do głosowania na braci
        Kalkstein, zwanych też Kaczyńscy ;)
    • elsby Wszystko zostaje w ferajnie. 08.04.09, 11:39
      Nie oszukujmy sie.Przepraszam.
    • rakowiaczek36 [...] 08.04.09, 15:00
      Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
    • maciejkozlowski PiS ostro zjechał w dół, SLD - podskoczył w górę 08.04.09, 16:29
      No to super. Im gorzej dla tych bliźniaczych karłów tym lepiej dla Polski.
      PISuarom na pochybel. Niech zczezną te szkodniki, sabotażyści mojego kraju.
    • yaicarz PiS zjeżdża po równi pochyłej ! 08.04.09, 16:48
      A niech jadą w PUSdu !!!
      Ostatnio w PISiarni toczą pianę z pysków, zawsze i wszędzie,
      frustracja w szeregach tej sekty osiągnęła ekstremalne rozmiary.
      Choćby nawet czasem mieli rację, to metody pełne hipokryzji i obłudy
      budzą obrzydzenie u przeciętnego przyzwoitego człowieka.
      PIS uważa się za jedynych prawdziwych: Polaków, patriotów, polityków,
      katolików itd. A już starożytni wiedzieli, że tacy osobnicy są
      zazwyczaj skończonymi łotrami, łajdakami i łgarzami (jak choćby
      "milioner" Kownacki).
    • yaicarz Opinia PiS-u o sondażach 08.04.09, 16:54
      Wszystkie sondaże są zmanipulowane, oprócz tych, w których PIS ma
      przewagę lub przynajmniej nieco przybyło w porównaniu z poprzednim
      ==============
      Prawo i sprawiedliwość wg PIS : PRAWO PRAWEM, A SPRAWIEDLIWOŚĆ MUSI
      BYĆ ZAWSZE PO STRONIE PIS-u :)))
    • signal no cóż, jaki koń jest [pis] każdy już się poznał 08.04.09, 17:17
      zostało staczanie się na śmietnik historii
    • targaj PiS ostro zjechał w dół, SLD - podskoczył w górę 08.04.09, 17:27
      No coz-wyglada to na szczescie na poczatek konca-tak trzymac panie
      Prezydęęęęęcie. Ostatnie wyglupy przechodzą wszelkie oczekiwania, swiadczą o
      "skrajnej niekompetencji", "porazka, porazka, porazka",wypowiedzi przeczace-
      najpierw, ze instrukcji nie bylo, a pozniej, ze byle kto nie bedzie instruowal
      wielkiego krola slonce IV RP, bo przeciez IV RP to ON (chodzacy kompleks)-
      Ludwik XVI i Napoleon to przy NIM pikusie. Zapomnial biedaczek, ze zgodnie z
      konst. RP polityke zagraniczna uprawia rzad przy wspoludziale prezydenta.
      Widocznie nie zrozumial ze chodzi o rzad RP i polskiego premiera(aktualnego -
      nie bylego), a nie o rzad Danii z ktorym sie konsultowal. Pewnie za duzo wina.
      Smiech na cala Europe - nie po raz pierwszy. Sondaze - mimo tej zenady i tak
      zadziwiajaco wysokie.Godzina prawdy juz niedlugo-odliczanie trwa-i bedzie mozna
      ten rozdzial definitywnie wykreslic z pamieci,dosc tego teatrzyku kukielek.
    • l005 Więcej odznaczeń dla Kurtyki i IPN trzeba 08.04.09, 18:10
      To już jedyna ostoja PiSu. Zabrano premierowanie, zabrano telewizję, PiS(p)rezydent na wylocie miota się po pokojach i Europie w bezsilnych konwulsjach. Pozostała tylko niewzruszona nienawiść do wszystkich innych. To jedyne co może da się jeszcze jakoś wykorzystać.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka