Dodaj do ulubionych

żyła na szyi

06.08.11, 18:15

Witam,

na szyi mojego 6 letniego syna w czasie wysiłku badz smiechu uwypukla sie żyła ( prawa strona ). Wczesniej nie zwróciłam na to uwagi. Czy jest to normalne czy powinnismy sie zgłosić do pediatry?

Dziekuje i pozdrawiam
Obserwuj wątek
      • dori80 Re: żyła na szyi 06.08.11, 21:56
        Dziekuje za odpowiedz. Wiem co masz na mysli-ja jednak chyba nie wyrazilam sie jasno. Ta zyła nabrzmiewa mocniej w 1 miejscu-na ok 2 cm, robi sie taka jakby kulka. Normalnie, bez wysiłku nic w tym miejscu nie wyczuwam, syn nie skarzy sie na ból.
        • leomonika Re: żyła na szyi 25.10.11, 20:48
          Witam. Jestem ciekawa co dalej się dzieje u Pani w związku z tą żyłą na szyi. U mojej ponad 2,5 letniej córki przedszkolanka też dziś coś takiego zauważyła i faktycznie wygląda to dokładnie tak samo jak u Pani dziecka. Czy coś w tej kwestii się wyjaśniło?
          • dori80 Re: żyła na szyi 29.10.11, 11:16
            Witam,
            Byliśmy u pediatry, stiwerdziła ze taka jego uroda i to nic poważnego. Przy naspenej okazji spytamy innego lekarza o opinie.
            Jesli bedzie sie Pani wybierac do swojego pediatry prosze dac znac jaka byla opinia u Was

Serdecznie pozdrawiam
    • agati77 Re: żyła na szyi 24.05.20, 22:50
      U mojego synka jest to samo.Podczas smiechu wyraznie widac wypuklosc ok 1.5 cm z prawej strony na zyle na szyi.Ma tak od urodzenia,teaz ma 8 lat.Watek stary,ale ciekawa jestem czy ktos byl z tym u pediatry?
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka