Dodaj do ulubionych

co robić?

10.10.11, 19:39
witam mój syn 2,5 roku 12 września brał summamed oraz gentamecyne raz dziennie domięśniowo na zapalenie płóca oraz oskrzeli 2 dni po skonczeniu antybiotyków pojawiło się zapalenie ucha dostał następne zastrzyki na 10 dni.
zauważyłam u niego powiekszone wezly chlonne na szyi.ale lekarka kazala obserwowac tylko.
od tygodnia mały chodzi do przedszkola pierwszy raz poszedł3,10 bardzo chciał więc go posłałam prywatnie na 4godziny.od wczoraj ma suchy kaszel troszkę katarku dziś w przedszkolu nie kaszlał w domu troche.
moje pytanie czy posyłać go jutro czy lepiej do lekarza?
dodam,że dziś znów ma powiększone węzły kilka dni były ok
Obserwuj wątek
    • mammajowa Re: co robić? 10.10.11, 20:47
      pokazałabym pediatrze. oskrzela i płuca długo się regenerują, a antybiotyki nie sprzyjają budowaniu odporności. jeśli się da mnie puściłabym przez ok 2 tyg do przedszkola.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka