kruch_a
10.07.07, 12:41
Witam,Panie Doktorze.Moja córka ma 15 miesięcy i ma być zaszzcepiona dawka
przypominającą DTP za 1,5 miesiąca.Czytałam,że szczepionka ta jest wstrzymana
w produkcji.Czy mogę zaszczepić córkę Infanrix Hexe,jeżeli 3 dawki miala
wlasnie DTP?
Pozdrawiam i dziękuję