Dodaj do ulubionych

ulewanie śluzem

26.10.07, 21:33
mojej 2 miesiecznej corce zdarza sie, ostatnio częsciej, ulewać
sluzem który wyglada jak wydzielina z nosa, biały, ciągnacy
czasem ulewa jakby ślina z bialymi grudkami nitkami
czy to może byc cos powaznego? co moze oznaczac?
dodam ze nie jjem nabiału
dziekuje
Obserwuj wątek
    • kasiak37 Re: ulewanie śluzem 26.10.07, 22:30
      jezeli karmisz piersia to pokarm naturalny jest bardzo szybko trawiony i stad to
      dziwne ulewanie.Nie napisalas w jakim czasie po jedzeniu tak ulewa?I dlaczego
      nie jesz nabialu?Zalecenie lekarza czy tak na wszelki wypadek?
      • marzenes Re: ulewanie śluzem 27.10.07, 09:21
        karmie tylko piersia ulewanie zdarza sie zaraz po jedzeniu przy
        beknieciu, a to ślina nawet pol godziny po
        nabialu nie jjem bo moja corcia miala wysypke wiec podejrzewałam
        skaze po odstawieniu wszystko jej przeszło

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka