marzenes
26.10.07, 21:33
mojej 2 miesiecznej corce zdarza sie, ostatnio częsciej, ulewać
sluzem który wyglada jak wydzielina z nosa, biały, ciągnacy
czasem ulewa jakby ślina z bialymi grudkami nitkami
czy to może byc cos powaznego? co moze oznaczac?
dodam ze nie jjem nabiału
dziekuje