rybusie
04.11.07, 19:13
Bardzo proszę o poradę.Moja 1,5 roczna córeczka spadła z krzesła i
mocno uderzyła się w główkę.Od razu zaczęła płakac,płakała przez ok.
10 minut a potem usneła(już wcześniej była śpiąca)jeszcze przez
chwilkę szlochała a teraz już spokojnie śpi.Zrobił jej się mały guz
ale nie jest siny.Czy powinnam jechac do lekarza??