Dodaj do ulubionych

Pieprzyk u niemowlaka

05.07.08, 15:04
Witam! Mam półroczne dziecko i zaniepokoiłam się, gdy zobaczyłam na
jego nóżce coś w rodzaju pieprzyka, tzn plamkę pigmentu trochę
ciemniejszą od skóry. Wydaje mis ię, że to za wcześnie. A może
przesadzam? Dodam, że samam mam pieprzyk w podobnym miejscu, czy
mógł go odziedziczyć?
Obserwuj wątek
    • verdana Re: Pieprzyk u niemowlaka 05.07.08, 15:26
      Moje miały - nie przejmuj się.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka