maja-45
18.10.08, 22:21
Synek ma 4latka. Jako niemowlę często miał czkawki do tego refluks żołądkowy i
wszyscy łączyli to z tym refluksem.
Do dziś jednak są dni kiedy nie ma w ogóle czkawki albo ma ją kilka (5-7 razy)
na dzień. Czy to jest normalne? Czy jest to powód do zmartwień?
I jeszcze jedno pytanie.
Synek 3dni temu upadł i uderzył głową o twardą podłogę. Od następnego dnia co
zjadł miał czkawkę. Czy to ma związek z upadkiem? Nigdy tak nie było żeby
dzień po dniu i po każdym jedzeniu miał czkawkę dlatego martwię się czy nie ma
to coś wspólnego z upadkiem.
Czy to możliwe?