mami-ja
27.03.09, 17:32
Pani Doktor prosze o pomoc!!!corka kuzynki 2.o4 skonczy 3msc gdy
sie urodzila wazyla 3.300g obecnie wazy 4.680 tyle,ze w ciagu
ostatnich 2 tyg.przybrala na wadze tylko 200g.Mieszkamy w Angli i
tutejsi lekarze mowia,ze dziecko powinno wiecej wazyc i jesc.Malutka
zazwyczaj wypija 90-120ml.Czesto po posilku wymiotule.Czy kuzynka
powinna sie martwic???