Dodaj do ulubionych

dziecko 3msc PROSZE O POMOC!!!!!!!!!!

27.03.09, 17:32
Pani Doktor prosze o pomoc!!!corka kuzynki 2.o4 skonczy 3msc gdy
sie urodzila wazyla 3.300g obecnie wazy 4.680 tyle,ze w ciagu
ostatnich 2 tyg.przybrala na wadze tylko 200g.Mieszkamy w Angli i
tutejsi lekarze mowia,ze dziecko powinno wiecej wazyc i jesc.Malutka
zazwyczaj wypija 90-120ml.Czesto po posilku wymiotule.Czy kuzynka
powinna sie martwic???
Obserwuj wątek
    • tym08 Re: wymiotuje czy ulewa? 27.03.09, 18:32
      wydaje mi sie ze 200g w 2 tyg to nie tragedia. jesli teraz przybrala
      mniej, to mozliwe ze nastepnym razem przybierze wiecej. tak czasem u
      dzieci bywa. natomiast skonsultowalabym z lekarzem wymioty!
    • kasiaalbrecht Re: dziecko 3msc P 28.03.09, 14:23
      mała jest na 3 centylu z wagą warto zważyć ją za 3-4 tyg i nanieść na siatki,
      200 g to jeszcze nie powód do paniki. Co do ulewań to warto skonsultować je z
      lekarzem czy to ulewanie czy wymioty. jeśli ulewania to warto zagęszczać pokarm
      lub stosować mleka ar. warto też wykonać badanie og moczu a przy braku poprawy
      jesli chodzi o ulewania warto wykonać usg j brzusznej i skonsultować się z lekarzem

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka