teklat
23.04.04, 14:59
Przejeżdzałam wczoraj kolo obsmiewanego juz tu kiedys samolotu - ni przypial ni wypial reklamujacego produkty firmy, ktorych nie uzywam w mojej kuchni - i
pomyslalam sobie, ze ktos powinien wokol tego samolotu zrobic porzadek.. tam jest pelno jakichs smieci - gruzu jakiegos, czy czegos podobnego....Jesli tak ma
wygladac reklama produktow spozywczych, to zaczynam byc o nich jeszcze gorszego zdania....