woytek60 24.11.13, 13:47 budze sie rano i chce mi sie zygac.kto wymyslil listopad.zabic to za malo Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
sibeliuss Re: czas olowiu 05.12.13, 08:58 Myślałeś o wyprowadzce z Polski, bo na zmianę nasłonecznienia nie liczyłbym :D Odpowiedz Link Zgłoś
woytek60 Re: czas olowiu 05.12.13, 09:45 nie da sie zrobic, starych drzew sie nie przesadza,choc przejechalem cala EU od Bergen po zurich od antwerpii po wieden to wiem jedno wszedzie jest do dupy Odpowiedz Link Zgłoś
sibeliuss Re: czas olowiu 05.12.13, 13:47 Może masz starczą depresję - tam fatalnie, tu jeszcze gorzej... Odpowiedz Link Zgłoś
woytek60 Re: czas olowiu 05.12.13, 20:14 bledna diagnoza to jest syndrom braku swiatla.masz moze zapalniczke? Odpowiedz Link Zgłoś
sibeliuss Re: czas olowiu 06.12.13, 00:07 Nie albowiem jestem osobnikiem nie palącym wyrobów przemysłu tytoniowego. Odpowiedz Link Zgłoś