Dodaj do ulubionych

czas olowiu

24.11.13, 13:47
budze sie rano i chce mi sie zygac.kto wymyslil listopad.zabic to za malo
Obserwuj wątek
    • sibeliuss Re: czas olowiu 05.12.13, 08:58
      Myślałeś o wyprowadzce z Polski, bo na zmianę nasłonecznienia nie liczyłbym :D
      • woytek60 Re: czas olowiu 05.12.13, 09:45
        nie da sie zrobic, starych drzew sie nie przesadza,choc przejechalem cala EU od Bergen po zurich od antwerpii po wieden to wiem jedno wszedzie jest do dupy
        • sibeliuss Re: czas olowiu 05.12.13, 13:47
          Może masz starczą depresję - tam fatalnie, tu jeszcze gorzej...
          • woytek60 Re: czas olowiu 05.12.13, 20:14
            bledna diagnoza to jest syndrom braku swiatla.masz moze zapalniczke?
            • sibeliuss Re: czas olowiu 06.12.13, 00:07
              Nie albowiem jestem osobnikiem nie palącym wyrobów przemysłu tytoniowego.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka