Dodaj do ulubionych

Giertych Gate

16.10.20, 10:33
https://scontent.fwaw3-2.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/121579658_3003133679920640_2057462883502066491_n.jpg?_nc_cat=107&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=60huArSMOV0AX8Z--Pq&_nc_ht=scontent.fwaw3-2.fna&oh=f10b5f51f9e6baea98c1fc30212ce425&oe=5FADE1FB

https://scontent.fwaw3-2.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/121610361_3003137196586955_8074851410338699376_n.jpg?_nc_cat=107&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=jATD83dfhPIAX8bTPX3&_nc_ht=scontent.fwaw3-2.fna&oh=b08a979054ae3bfbfa0c15cfdc1a8d09&oe=5FAEC5A4
Obserwuj wątek
   • sorel.lina Re: Giertych Gate 16.10.20, 10:57
    Mec. Jacek Dubois:

    Roman Giertych poinformował mnie wczoraj, że znalazł dokumenty świadczące o interwencji w sprawie pana Czarneckiego osób z najwyższego grona władzy. Należy się zatem zastanowić, czy te działania nie mają na celu zamknięcia ust panu Romanowi Giertychowi.

    Te wszystkie elementy wskazują, że mamy do czynienia z procesem politycznym, największym w historii.

    Dodatkowo proszę zwrócić uwagę, że kilka dni temu doszło do bezprawnego przeszukania u pani sędzi Morawiec, gdzie naruszono wszelkie reguły, potem z naruszeniem kolejnych pozbawiono ją immunitetu.

    Zaczynamy żyć w państwie, gdzie prawo przestaje funkcjonować i zaczyna się vendetta na przeciwnikach politycznych. Po sędziach przyszedł czas na adwokatów i ludzie, którzy sprzeciwiają się władzy, zaczynają być eliminowani poprzez pozorne stosowanie kodeksu karnego.
    Giertych to także pełnomocnik austriackiego biznesmena Birgfellnera, a więc chodzi o sprawę, w którą zamieszany jest sam prezes Kaczyński. To może mieć znaczenie

    Myślę, że na to, co się stało, składa się kilka elementów. Działanie pana Giertycha w przestrzeni ratowania demokratycznego państwa; jest jednym z najodważniejszych adwokatów w sprawach politycznych, jest bezkompromisowy, obnaża zachowanie władz nie tylko w sądzie, ale i w mediach, i wydaje mi się, że jest od wielu lat największą solą w oku władzy.

    Z jednej strony jest depozytariuszem tajemnic, które dla władzy są bardzo istotne, a z drugiej jest osobą, która tę władzę ośmiesza, ponieważ jego celne komentarze i błyskotliwe teksty powodują, że ci ludzie stają się po prostu śmieszni.

    Proszę sobie wyobrazić sytuację, kiedy stawia się komuś zarzuty, które mogą nawet nie mieć żadnego pokrycia faktycznego, następnie taką osobę się więzi, po czym proponuje się jej możliwości uwolnienia w zamian za informacje. Według mnie celem władzy jest zastosowanie aresztu wydobywczego, aby uzyskać informacje dotyczące opozycji i klientów pana mecenasa. To sprawa bez precedensu!

    Oczywiście, że można adwokata zatrzymać, przeszukać jego mieszkanie i jego biuro, tylko z pewnymi zastrzeżeniami. Wszystko, co jest związane z obroną klienta, jest tajemnicą, która jest nienaruszalna. Dlatego przeszukanie może się odbyć tylko w obecności przedstawiciela władz adwokackich, a tę regułę prokuratura chciała naruszyć.

    Po drugie, to, co stanowi tajemnicę obrończą, nie może być przedmiotem badania, bo prokuratora nie może mieć do tego dostępu.

    - Czy wie pan coś więcej o tych informacjach, do których dotarł Roman Giertych?

    Nie mogę tego powiedzieć, Roman Giertych jest głównym obrońcą i mam nadzieję, że po powrocie z prokuratury w Poznaniu będzie używał tych argumentów stosownie do potrzeb swojego klienta. Ja wskazuję tylko na jedną z hipotez, dlaczego postąpiono w ten sposób wobec mecenasa.

    Mogę powiedzieć, że Giertych sygnalizował mi też, że od jakiegoś czasu ma świadomość, że zbiera się informacje o nim od jego klientów, próbuje się wydobyć od nich kompromitujące informacje. On śmiał się z tego, bo będąc adwokatem, który działa według pewnego standardu, zdawał sobie sprawę, że nie ma nic, co mogłoby go w jakikolwiek sposób obciążać.

    - Nie boi się pan, że będzie następny?

    Jestem adwokatem 33 lata, przeżyłem jako aplikant komunę, patrzyłem, jak w tym okresie są traktowani niepokorni adwokaci, i oczywiście mam wyobraźnię. Mam też doświadczenie i potrafię ocenić, co w życiu zrobiłem, wiem, że w jakikolwiek sposób nie naruszyłem jakiejkolwiek normy, która by dawała możliwość uderzenia we mnie.

    Jeżeli żyjemy w państwie prawa, to nie obawiam się niczego. Jeżeli żyjemy w państwie bezprawia, to stoję gdzieś w kolejce za mecenasem Giertychem.

    - A żyjemy w państwie prawa?

    Jeżeli w poniedziałek zobaczymy mecenasa Giertycha w sądzie podczas sprawy pana Leszka Czarneckiego, to powiemy, że jeszcze prawo się obroniło przed dyktaturą.
    • sorel.lina Re: Giertych Gate 16.10.20, 11:03
     Wiem, wiem...
     wiem, jak 43% suwerena to skomentuje:
     "skoro ma czyste sumienie, nie ma się czego bać, ha, ha, ha...".

     To Wam powiem tak: kiedy Was panowie w kominiarkach będą wyprowadzać w kajdankach z Waszych domów, też Wam tak odpowiem: skoro jesteście niewinni, to nie macie się czego bać. Byle tylko Wam kajdanki założyli z przodu, a nie z tyłu, bo boli. Reszta to w rękach sprawiedliwej temidy.

     Kiedy w czasach słusznie minionych smutni panowie podjeżdżali czarną budą i wyprowadzali z domów wrogów rewolucji, rozpłakanej rodzinie odpowiadali: skoro jest niewinny, nie ma się czego bać.
     Już nie wracali.

     Więc w przeddzień rozprawy aresztowej w Sądzie dotyczącej Czarneckiego (ludzie PiSu w KNF chcieli przejąć jego bank za 1 zł) CBA zatrzymuje obrońcę biznesmena za ponoć sprawy sprzed 10 lat.
     12 agentów CBA wpada do kancelarii adwokackiej i wyprowadza obrońcę Czarneckiego.


     Nie rozstrzygam o winie lub jej braku, ale to tak potwornie śmierdzi, że trudno to nawet komentować.

     Giertych reprezentował austriackiego biznesmena oskarżającego Kaczyńskiego o wręczenie łapówki i oszustwo.
     Giertych wielokrotnie domagał się rozliczenia zdefraudowanych 70 mln zł bezprawnie wydanych przez Sasina.
     Giertych mówił o odpowiedzialności rządu za dramatyczną sytuację pandemiczną w Polsce.
     Giertych wydawał się być mocny, a jednak wyjechał w karetce nieprzytomny.

     A Wam się wydaje, że jesteśmy mocni?
     Każdy z nas, kto narazi się władzy, może nagle wyjechać z własnego domu, ale nogami do przodu.
     Przekraczane są kolejne granice przez Kaczyńskiego, a my dalej potrafimy tylko narzekać w ponoć jeszcze wolnym kraju, kiedy Białorusini pod lufami karabinów wychodzą na ulice.
     Obudź się Polsko.
     P.S. Nasz rodak Dzierżyński czy późniejszy kontynuator jego działa -Beria, mogliby być dumni ze swoich następców w ponoć jeszcze wolnej Polsce.
     • sorel.lina Re: Giertych Gate 16.10.20, 11:12
      Głos ws. wydarzeń w domu Giertycha a konkretnie na temat zasłabnięcia prawnika zabrał też polityk Prawa i Sprawiedliwości z Wyszkowa Adam Lutkowski (Przewodniczący Rady Fundacji Wielka Polska, członek PiS Wyszków, Prezes MHK Sp. z o.o.).

      - Jest pan żałosny. PiS i wszystko jasne. Chamstwo i prostactwo. Nie przepadam za Giertychem, ale rechot, bo ktoś stracił przytomność to dno. Macie na koncie śmierć Blidy, Leppera i Adamowicza. Mało wam? - odpowiedziała dziennikarka Aneta Mościcka.
      • sorel.lina Re: Giertych Gate 16.10.20, 11:21
       Czynię Jarosława Kaczyńskiego i Zbigniewa Ziobro osobiście odpowiedzialnymi za zdrowie i życie mecenasa Giertycha.
       R. Sikorski

       Jednocześnie przypomniał tragiczne zdarzenie związane z samobójstwem Barbary Blidy. Zarzucił rządzącym nieuzasadnione pokazówki związane z aresztowaniami publicznie znanych osób.

       Radosław Sikorski przekonywał, że powołanie Kaczyńskiego kilka dni temu na funkcję umożliwiającą mu kontrolowanie służ specjalnych ma bezpośredni związek z dzisiejszymi wydarzeniami. Twierdzi że jest to wynik wspólnych ustaleń obozu władzy. Zatrzymanie Romana Giertycha ma być dopiero początkiem eskalacji prześladowania opozycji, którą Kaczyński założył sobie jako priorytet drugiej kadencji PiS.

       Zwrócił również uwagę na ostatni wywiad Kaczyńskiego z którego wynika, że jest on skłonny nawet poświecić członkostwo Polski w unii Europejskiej w imię uniknięcia odpowiedzialności.

       Dla Kaczyńskiego jego bezkarność w sprawach Goldfingera jest ważniejsza niż to żeby Polska była praworządna, żeby polska miała dobrą reputacje i żeby dostała pieniądze z unii Europejskiej. Więc Kaczyński po to żeby zachować siebie na wolności, oraz władzę jest gotowy wyprowadzić nas z Unii Europejskiej – twierdzi Radosław Sikorski

       Na koniec Radosław Sikorski wymienił cele jakie miał do osiągnięcia Kaczyński, przez zatrzymanie mec Giertycha. Twierdził, że
       w planie było utrudnienie walki z Czarneckim, który ujawnił korupcje w Komisji Nadzoru Finansowego, skandaliczne nieprzygotowanie rządu na drugą fale zakażeń na koronawirusa, wywołanie strachu wśród środowisk prawniczych, oraz znalezienie jakiś dokumentów w mieszkaniu i kancelarii Giertycha.

       Na koniec Radosław Sikorski zbulwersowany tym co się dziś stało i w jaki sposób dokonano zatrzymania Romana Giertych powiedział:

       “Cały sercem jestem z nim i z jego rodziną i uprzedzam że nie daruję jeśli mu się coś stanie”


       twitter.com/i/status/1316802983892574214
        • sorel.lina Re: Giertych Gate 16.10.20, 11:26
         KRYMINALIZACJA OPOZYCJI

         Nie wierzcie w winę Romana Giertych, jego zatrzymanie i przeszukania w domu to ustawka kontrolowanej politycznie prokuratury.
         W ciągu 5 lat rządów szowinistycznych nacjonalistów i katolickich fundamentalistów religijnych z partii rządzącej prokuratura w Polsce została zamieniona w narzędzia do zwalczania niewygodnych przeciwników politycznych.
         Zbigniew Ziobro i inni funkcjonariusze PiS robią dokładnie to samo co przedstawiciele innych reżimów totalitarnych w Rosji czy na Białorusi. Dokonują "kryminalizacji opozycji".
         Zasada jest prosta, gdy ktoś staje się niewygodny i trzeba go zniszczyć to stawia mu się zarzuty natury obyczajowej lub gospodarczej. Robiąc z niego pospolitego przestępcę lub nieobliczalnego dewianta. Tak właśnie postąpiono w tym wypadku.
         Brońmy mecenasa Giertycha, bo oskarżenia rzucane na niego są stekiem wymysłów oraz kłamst - służą wyłącznie zniszczeniu jego wizerunku w oczach Polaków.
         To czego nie widzicie będąc w Polsce doskonale widać z perspektywy Oslo. Polska nie jest już krajem demokratycznym. Norwedzy i inne państwa zachodniego świata przestały traktować nas jako państwo prawa.
         Z ich perspektywy przestaliśmy różnic się od Kazachstanu czy Rosji. Nepotyzm, korupcja, obsadzanie spółek państwa funkcjonariuszami partyjnymi kwitnie dzisiaj w Polsce.
         PiS zniszczył to co wypracowaliśmy jako naród w czasach Solidarność i później przez 25 lat po w latach transformacji.
         Polska była wzorem do naśladowania, symbolem mądrych przemian.
         Dzisiaj jest liderem... w destrukcji demokracji, upolitycznieniu sądów, aresztowaniu sędziów i polityków opozycji.
         PiS będzie wykorzystywał drugą falę pandemi do aresztowań i prześladowań niewygodnej opozycji licząc na to, że przerażone społeczeństwo nie zareaguje na zmasowane aresztowania osób związanych z opozycją.
         Apeluję do Was byśmy wszyscy solidarnie stanęli w obronie mecenasa Romana Giertycha, bo następny w kolejce jest każdy kto jest niewygodny dla PiS.

         Rafał Gaweł

         *Rafał Gaweł - założyciel i dyrektor Teatru Trzyrzecze, założyciel ruchu Ludzie Przeciw Myśliwym i Ośrodka Monitorowania Zachowań Rasistowskich, Reżyser
         • sorel.lina Re: Giertych Gate 16.10.20, 11:35
          Prokurator Maciej Jędruszczak. To ten prokurator kazał zatrzymać Romana Giertycha. Niedawno dostał awans dzięki "dobrej zmianie"

          https://bi.im-g.pl/im/77/2e/19/z26403191V,Prokurator-Marcin-Jedruszczak-na-korytarzu-sadu-w-.jpg

          Zatrzymanie Romana Giertycha zaskoczyło poznańskich prokuratorów:
          - Dowiedzieliśmy się z mediów. W tę akcję wtajemniczonych było tylko kilka osób. To nominaci "dobrej zmiany".

          Czego nie rozumiecie?
           • wscieklyuklad Re: Giertych Gate 16.10.20, 13:26
            Zmień słownictwo bo toto co wyśmiewało umierających na COVID nazywając aparaturę ratującą życie „ plasticzkami” czyta i straszy donosami i reperkusjami.
            Jak każde zdegenerowane bydlę.
             • wscieklyuklad Re: Giertych Gate 16.10.20, 14:19
              Operator TVP został pobity pod domem aresztowanego Ryszarda K. “Popychał go i okładał po twarzy”

              netinfo24.pl/2020/10/16/operator-tvp-zostal-pobity-pod-domem-aresztowanego-ryszarda-k-popychal-go-i-okladal-po-twarzy/?fbclid=IwAR2YZL8pVCXFu1lBDLk7EV1sUE8eRuvSR7h7vYfw-SJWdR56msxIyC4zzsc

              Brawo ten pan!
              • wscieklyuklad Re: Giertych Gate 16.10.20, 18:44
               Dr Hanna Machińska, zastępca RPO
               Rozmawiałam w cztery oczy (druga rozmowa) z Mecenasem Romanem Giertychem (Szpital Bródnowski). Otrzymałam zgodę Prokuratora, który nie wiedział, że istnieje ustawa o RPO, która daje RPO takie uprawnienia. Mecenas RPO otrzymał zarzuty. A to nie powino mieć miejscja, bo Mecenas Giertych jest naprawdę ciężko chory. Nie sadzę, żeby rozumiał, co do niego mówiono. Mnie nie poznał, chociaż przedtem bardzo dobrze się znaliśmy. Na chwilę przypomniał sobie moje nazwisko, ale potem zowu zasnął. Powiedział mi wtedy, że nie wie co się stało. "Weszliśmy z funkcjonariuszem CBA do łazienki.Ten funkcjonariusz coś zrobił, a potem obudziłem się w szpitalu" - Mec. Giertych. Pytałam Mecenasa, czy mogę podać to do opinii publicznej. Mecenas wyraził zgodę.
               źródło: rozmowa (sprzed chwili) z reporterką TVN24, spisana z tv przeze mnie.

               z netu
               • wscieklyuklad Re: Giertych Gate 16.10.20, 18:45
                ..."Szef Komitetu ds. Bezpieczeństwa Narodowego i Spraw Obronnych (trudna nazwa, ale trzeba się będzie nauczyć) oprócz tego, że nie przychodzi do pracy przed 14.00, to odnotował już pierwszy sukces. Wczoraj zamknął adwokata klienta, który ujawnił jego korupcyjną aferę z przyjęciem łapówki. Co dzisiaj wymyśli, trudno zgadnąć, bo czymś trzeba przecież karmić wyznawców, szczególnie że na froncie walki z pandemią same klęski.
                Chyba zjem jabłko z wieczora..."
                K. Jachira
                 • wscieklyuklad Re: Giertych Gate 16.10.20, 19:23
                  Mecenas Giertych powiedział, że znalazł się w łazience w mieszkaniu razem z agentem i następnie, cytuję: 'on coś zrobił, straciłem przytomność i nie wiem, co się dalej stało' – mówiła w rozmowie z @tvn24 Hanna Machińska, zastępca RPO.t.co/a7tItXjphN

                  — tvn24 (@tvn24) October 16, 2020                  Z uwagi na dyskalkulię PiSowskiej bezpieki nie jest wykluczone, że źle policzyli Giertychowi dawkę iniekcji. Zamiast zgonu jest "tylko" zaburzona świadomość. Szukałbym ukłucia po np. insulinie lub po chlorku potasu.
                  Giertych zna przekręty Kaczyńskiego 2005-2007, tak jak Lepper…

                  — Tomasz Urbaś (@TomaszUrbas) October 16, 2020

                    • wscieklyuklad Re: Giertych Gate 19.10.20, 17:10
                     Późno, bo późno, ale lepiej późno, niż wcale!
                     Wreszcie likoze z warszawskiej neurologii zajrzeli na jedyne już opiniotwórcze na portalu GW forum jakim jesteśmy, przeczytali i zdecydowali

                     BADANIA W KIERUNKU NOVICZOKA ZOSTANĄ PRZEPROWADZONE W LABORATORIUM ZACHODNIM!

                     Morderca, który próbował zgładzić mecenasa pewnie już sam gryzie glebę.
                       • wscieklyuklad Re: Giertych Gate 19.10.20, 20:40
                        https://scontent.fwaw3-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-0/p180x540/122157951_3333912803352841_6790055906728760244_o.jpg?_nc_cat=109&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=lUCDstaXPzkAX8SRgWA&_nc_ht=scontent.fwaw3-1.fna&tp=6&oh=32c7bb1ed59b6169ab8ff5f6d32b448c&oe=5FB2ED9D

                        Media publiczne i prawicowe pokazywały "posiadłość" , "Dom R. Giertycha" czy " willę z basenem ".
                        Jaka jest faktyczna prawda ? Od dwóch dni korzystając z programów i aplikacji #OSINT badałem geolokalizację na podstawie zdjęć i filmików które były udostępniane przez Wiadomości TVP i kanał TVP INFO. Najpierw dziennikarz Cezary Gmyz napisał że "posiadłość jest rzut beretem od Castel Gandolfo". Ta informacja ułatwiła i pozwoliła mi zlokalizować nieruchomość i poddać weryfikacji materiały filmowe i zdjęciowe które upubliczniły już na początku śledztwa, media TVP , portale prawicowe i dziennikarze tych mediów.
                        Pomijam już całkowicie sprawę udostępnienia materiałów śledczych
                        przez CBA ,"zaprzyjaznionym" prawicowym dziennikarzom kiedy na wątpliwości red Kamila Dziubki , szef portalu TVP Info red Samuel Pereira stwierdził : Nie wiem czy wiesz ale willa Giertycha i jej lokalizacja nie jest wiedzą tajemną".
                        Zaprezentuję Państwu 2 zdjęcia z mediów publicznych i 3 zdjęcia satelitarne które podważając pokazują naruszenie dóbr osobistych i zniesławienia jako prawnika , mec Romana Giertycha.
                        Dokładnie znam adres tej "posiadłości" .
                        Media publiczne pokazywały zdjęcia dwóch różnych nieruchomości podpisując w przypadku TVP Info jako "Dom R.Giertycha" . To są dwie różne posiadłości z dwiema różnymi bramami co świetnie widać z góry na zdjęciach satelitarnych.
                        Podobnie było w przypadku "łączonego" zdjęcia które zamieścił prawicowy portal "W Polityce".
                        Poniżej mają Państwo zdjęcia satelitarne i wyraźnie widać przypisany basen o podanych wymiarach których w Włoszech których są tysiące a w tej okolicy kilkanaście.
                        Osobnym tematem jest zgoda na pozwolenie użycia drona i filmowania prywatnych posiadłości na terytorium Włoch.
                        Jest to obostrzone specjalnymi przepisami.
                         • sorel.lina Re: Giertych Gate 20.10.20, 11:29
                          Prokurator stwierdza, że nie ma z nim żadnego kontaktu – to fragment z protokołu przesłuchania mecenasa Romana Giertycha podpisany przez prokurator Annę Kijek-Głęboczyk

                          Gazeta informuje, że ma dowód na to, iż – wbrew twierdzeniom prokuratury i polityków PiS – Giertych nie nadawał się do przeprowadzenia przesłuchania i postawienia mu zarzutów.

                          „Nie można więc mówić, że zarzut został skutecznie postawiony” – twierdzi mecenas Jakub Wende,
                          pełnomocnik Giertycha.
                          „Z tego wynika, że Roman Giertych nie jest podejrzanym i prokuratura nie mogła zakazać mu wykonywania zawodu – ocenił.

                          Dziennik zauważa, że przesłuchanie Giertycha było możliwe po uzyskaniu opinii trzech biegłych lekarzy, którzy – bez badania Giertycha i dokończenia diagnostyki – orzekli, że pozwala na to stan jego zdrowia. Podczas przesłuchania obecni byli adwokaci Giertycha Błażej Biedulski i Jakub Wende, prokurator Anna Kijek-Głęboczyk z Prokuratury Okręgowej w Poznaniu i zastępca naczelnika wydziału operacyjno-śledczego CBA we Wrocławiu.

                          „Z prokuratorskiego protokołu wynika, że cała czwórka była świadoma, iż Giertych jest nieprzytomny i nie ma z nim kontaktu. W protokole w rubryce +podejrzany podał następujące dane osobowe+ prokurator odnotował: +podejrzany nie podał żadnych danych osobowych z uwagi na jakikolwiek brak kontaktu (…). Prokurator stwierdza, iż podejrzany śpi i nie ma z nim żadnego kontaktu. Okoliczności te w całości potwierdza funkcjonariusz CBA (…)+”

                          – cytuje gazeta protokół podpisany przez cztery osoby obecne podczas przesłuchania.

                          Jak dodano, nieprzytomnemu Giertychowi prokurator Kijek-Głęboczyk odczytała zarzut z art. 296 kodeksu karnego, dotyczący nadużycia zaufania lub uprawnień w obrocie gospodarczym w związku z art. 284 kk (przywłaszczenie). (PAP)
                         • sorel.lina Re: Giertych Gate 20.10.20, 12:01
                          Tak działają Ziobro, Kamiński, Wąsik i spółka.


                          Przesłuchanie zaczęło się o 14.59, obecni byli adwokaci Giertycha Błażej Biedulski i Jakub Wende, prokurator Anna Kijek-Głęboczyk z Prokuratury Okręgowej w Poznaniu i zastępca naczelnika wydziału operacyjno-śledczego CBA we Wrocławiu. Z prokuratorskiego protokołu wynika, że cała czwórka była świadoma, iż Giertych jest nieprzytomny i nie ma z nim kontaktu.

                          - W protokole w rubryce „podejrzany podał następujące dane osobowe” prokurator odnotował: „podejrzany nie podał żadnych danych osobowych z uwagi na jakikolwiek brak kontaktu”

                          - Pani prokurator sama zauważyła, że nasz klient nie jest przytomny. Zachowała się w porządku, bo sama to swoje spostrzeżenie odnotowała w protokole – mówi mecenas Wende.
                          Giertycha w szpitalu przesłuchiwała prokurator Anna Kijek-Głęboczyk z Prokuratury Okręgowej w Poznaniu. W rubryce o danych osobowych zapisała ona: „Podejrzany nie podał żadnych danych osobowych z uwagi na jakikolwiek brak kontaktu”.
                          Cyt. fragment protokołu:
                          „Prokurator stwierdza, iż podejrzany śpi i nie ma z nim żadnego kontaktu. Okoliczności te w całości potwierdza funkcjonariusz CBA. Obrońcy oświadczają, że klient jest bez kontaktu, nieprzytomny na łóżku szpitalnym, podłączony do pompy podającej lek. (…) Podejrzany z uwagi na stan zdrowia nie jest w stanie oświadczyć się w żaden sposób, co do treści ogłoszono mu zarzutu, ani tym bardziej złożyć wyjaśnienia w sprawie realizując swoje prawo m.in. do obrony. W ocenie obrońców ogłoszenie postanowienia o postawieniu zarzutów w obecnej sytuacji pozoruje legalne przeprowadzenie tej czynności, albowiem trudno mówić o tym, iż podejrzany ma jakąkolwiek świadomość, co do treści prowadzonej czynności, nie można zatem mówić, że zarzut został skutecznie ogłoszony” (pisownia oryginalna).
                         • wscieklyuklad Re: Giertych Gate 26.10.20, 14:44
                          netinfo24.pl/2020/10/26/giertych-przerwal-milczenie-mecenas-odpowiedzial-na-ataki-ze-strony-tvp/?fbclid=IwAR0R3v59OhvxC9xtgEZvgBDVJ8fAGXprQJMxM_ErsvqYNnwmbamArfy6RWI

                          A bydło już wcisnęło do Ciemnych Muzguf, że zabezpieczyło Wielce Ważne Dla Sprawy Dokumenty!                          HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHA!
                         • wscieklyuklad Re: Giertych Gate 05.11.20, 19:15
                          www.tokfm.pl/Tokfm/7,103085,26484758,giertychowie-pozwali-tvp-zadaja-pol-miliona-zlotych-oskarzaja.html?utm_source=facebook.com&utm_medium=SM&utm_campaign=FB_TokFm&fbclid=IwAR19jmCARs1Y72cmeI0_ueTKfKqJ78Up2qdqy9Y9xBjj6lP5CHPheMMZzqg
                          To można powiedzieć, że im darowali. Toż to półroczna pensja przeciętnego skurwysyna tamże.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka