Dodaj do ulubionych

"Repolonizacja"

22.08.21, 17:44
"Uwaga! Siedźcie cicho! Nie krytykujcie! Nie oburzajcie się! Nie wskazujcie palcami zdrajców, nie używajcie mocnych słów – bo „nie wypada”! Bo im wolno, ale nam nie! Bo my mamy patrzeć i milczeć, kiedy nam demolują państwo, kłamią, kolaborują i kradną. Niedoczekanie!”

“Skala bezczelności pisowców – jak Witek, czy pisowskich kolaborantów – jak Kukiz czy Ogórek, poraża. „Biedny” Kukiz, ofiara „nagonki”! A on przecież tylko „realizuje swój program” – wy wstrętni hejterzy! On miał podobno w programie, że po tym jak PIS zdemoluje już państwo prawa, on im „programowo” pomoże „spolonizować” TVN, jak wcześniej „spolonizowano” regionalną prasę. W jego interesie, jak wprost mówi, jest to, żeby PiS miał nadal władzę! Ten niby antysystemowy rebeliant idzie pod rękę z reżimem, bo „miał coś w programie”???!!!! Świadomie przykłada rękę do zarzynania państwa obywatelskiego! A gęba pełna frazesów. Ale skrytykować go nie wypada! Przez ile politycznych łóżek przeszli taki Kukiz czy Ogórek, by zrobić sobie dobrze, udając, że nic w tym zdrożnego? Czy można się dziwić, że wielu krzyczy o prostytucji politycznej?”

“Ogórek? Zwykła płotka, ale dobry przykład. Cynizm i bezczelność podniesione do potęgi n-tej. Kiedyś kandydatka „z łapanki” na prezydenta partii postulującej swobody obywatelskie, a dziś medialna twarz PIS-owskiego reżimu łamiącego prawo i cofającego nas do średniowiecza. I ona ma czelność śmieszkować o pomocy uchodźcom – kobietom i dzieciom, którym grozi smierć!? No po prostu, szanowni państwo, boki zrywać… Nazwiska sługusów, którzy się zeszmacą, żeby się przypodobać władzy, można ostatnio mnożyć. Za każdym reżimem czy klęską demokratycznego państwa stoją konkretne nazwiska, konkretni ludzie – nie tylko dobrze opłacani funkcjonariusze, ale też łasi na benefity pomocnicy przysługujący się machinie. Nie dajmy sobie zamknąć ust i odwrócić uwagi od podłości. Niech i jedni i drudzy nie śpią spokojnie! Odpowiedzą za wszystko. Część, jak Witek, pójdzie siedzieć, a skundlonym pomagierom nikt nie poda ręki, ich nazwiska będą synonimem syfu. Tak, używajmy mocnych słów, jeśli wyrażają prawdę. Czas dyplomacji dawno się skończył”


Kinga Rusin

_____________________________________________________________________________________________________________

Kukiz - męczennik cierpiący za idee (fixe) i dla idei (własnej), niezrozumiany przez nikogo, krzyżowany przez hejterów, a on to wszystko przecież dla Polski, dla Polaków, nie dla siebie, nie dla korzyści żadnej

Ogórek - niedoszła Prezydentka RP z ramienia lewicy niedoceniona, niewybrana przez naród, zagorzała neofitka nagle nawrócona na pisizm (od kiedy Pis doszedł do władzy), zaprzedana Kurskiemu i jego szczujni, też oczywiście nie dla korzyści żadnej

Czy ktoś jeszcze da się nabrać takim "bohaterom"? Pytanie retoryczne.
Obserwuj wątek
    • wscieklyuklad Re: "Repolonizacja" 22.08.21, 17:49
      Problem w tym, że ten shit nie szmaci się koniunkturalnie.
      Ów shit po prostu ma takie spojrzenie na życie i nie udaje by się przypodobać władzy, ale korzysta z dostępu do środków umożliwiających prezentację tego smrodu publicznie.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka