Dodaj do ulubionych

MOJEJ ZOSI

15.05.10, 11:01
jak wieść gminna dzisiaj głosi
mamy imieniny Zosi
więc życzenia Zosi składam,
trochę sobie też pogadam...
No bo Zosia zapomniała...
jak Kogutka tu ganiała...
niech już skubie i tarmosi...big_grin
byle było więcej Zosi...
i z Kurkami tu pospołu
niech mnie wrzuca do rosołu big_grin
niech się Zosia nie da prosić..
bo nam tutaj brak jest Zosi.
I niech Zosia będzie zdrowa,
i wesoło wnuki chowa,
niech Jej kwitnie ogród pięknie,
niech maluje dalej z wdziękiem,
wszystkich marzeń więc spełnienia big_grin
przyjmij Zosiu me życzenia big_grin
Obserwuj wątek
    • zosiadab-2 Uleczona życzeniami 16.05.10, 14:50
      Czołem Chłopcy! Jestem z Wami....uleczona życzeniami!!!!
      Od dziś smutków żadnych nie mam!
      Od tych życzeń chyba?...mniemam,
      że pomogły na boleści!
      Od dziś Babcia się nie pieści!
      Siada z pędzlem przed sztalugą...(o cholera! Nie za długo!)
      • czaro.01 Re: Uleczona życzeniami 17.05.10, 05:59
        Zosiu ! ze sztalugą czy bez,
        jesteś nietuzinkowa!smile
        i o tym dobrze wiesz,
        boś przecudnie ciepłem majowa

        i chociaż "Zosia o wiersze nie prosi",

        to ja, życzenia, które z sercem rymują się,

        przesyłam w porannym śpiewie ptaka,

        by spełniły się!!!


        Twoje Ogrody, jak życie,

        czasami różą kolczastą,

        rumiankiem czy miętą,

        pełne miłości do życia i ludzi,

        księgą niezamkniętą smile

        Wielkiej zdrowotności i wszelkiej radości smile) Czaro.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka