08.02.04, 12:21
Niy wiedziouech ize tak je we Glywicach(?):

miasta.gazeta.pl/katowice/1,35019,1900376.html
Obserwuj wątek
    • Gość: Ciupazka Re: Gliwice IP: *.it / 62.233.189.* 08.02.04, 17:19
      Nie tylko w Gliwicach... Przykro czytać, niestety. A to Polska właśnie...Plon
      wychowywania społeczeństwa przez dziesięciolecia w złodziejstwie. A rybki
      śmierdzą od głowy!
      Telo.Pozdr.
      • laband Re: Gliwice 08.02.04, 21:05
        Co mie ale zastanawio to prawie te dwa miasta Katowice i Glywice.
        • ballest Re: Gliwice 08.02.04, 21:20
          W kradziezy aut sa GLIWICE World Class !
          Mamy sie czym chwalic.
          Zauwazyliscie, ze w Regionach gdzie wiyncy Slonzokow mieszkou myni przestepstw
          jest????
          • laband Re: Gliwice 09.02.04, 11:05
            Ballest to je to o czym sam juz roz szkryflouech - we slonskim domu pewne
            rzeczy son niy d o p o m y s l y n i o ! ! !
    • laband Re: Gliwice 09.02.04, 07:14
      W czasie szkolnej dyskoteki doszło do bijatyki


      Marcin Pietraszewski 08-02-2004

      Ponad 20 uczniów dwóch zwaśnionych ze sobą szkół z Gliwic stoczyło bitwę w
      czasie piątkowej dyskoteki. Jeden z nich ranił nożem trzech kolegów. Został
      już zatrzymany przez policję.

      Do bijatyki doszło w piątek wieczorem przed Zespołem Szkół Ogólnokształcących
      przy ul. Orląt Śląskich, gdzie odbywała się zabawa karnawałowa. W trakcie
      dyskoteki przed szkołą pojawiło się kilkunastu uczniów z Zespołu Szkół
      Zawodowych nr 1.

      - Ktoś im powiedział, że mają spadać, bo i tak nie wejdą do środka. Oni jednak
      stwierdzili, że nie przyszli tu tańczyć, tylko "podyskutować". Od razu było
      wiadomo, że dojdzie do zadymy - mówi 17-letnia Patrycja. - Ci z zawodówki nas
      nie lubią. Twierdzą, że jesteśmy kujonami i zadzieramy nosa - dodaje.

      Informacja o wizycie uczniów zawodówki lotem błyskawicy obiegła parkiet.
      Chłopcy zaczęli wychodzić przed szkołę. Doszło do pyskówki, która przerodziła
      się w bijatykę. Do walki stanęło ponad 20 osób.

      - Ktoś powiadomił nauczycieli, a ci zadzwonili po policję. Próbowali też
      przerwać bójkę, ale nie mieli szans. Nikt ich już nie słuchał - opowiadał nam
      jeden z uczestników dyskoteki.

      Walka była naprawdę ostra. W ruch poszły pięści, nogi, a 16-letni Kamil z
      zawodówki wyciągnął nóż. W ferworze walki zaczął nim dźgać na oślep kogo
      popadnie. - Wiemy już, że ranił trzy osoby w wieku 13-20 lat. Na szczęście
      były to rany powierzchowne, które nie zagrażały ich życiu - mówi komisarz
      Magdalena Zielińska, rzeczniczka prasowa Komendy Miejskiej Policji w
      Gliwicach. Nieoficjalnie wiadomo, że jednym z ugodzonych nożem jest dobry
      kolega Kamila. Młody nożownik jest doskonale znany policji. Był już notowany
      za kradzieże oraz usypy węgla na szlakach kolejowych. Przybyła na miejsce
      grupa interwencyjna policji dopadła go jako pierwszego. Uczestnicy bójki
      rozpierzchli się. Oprócz Kamila policjantom udało się zatrzymać jeszcze dwóch
      innych uczestników zajścia. Po przesłuchaniu wypuszczono ich do domu.

      Kamil trafił w sobotę do ośrodka wychowawczego. Dzisiaj policja będzie wzywać
      na komendę pozostałych uczestników awantury. Będą przychodzili na komisariat z
      rodzicami.
      • meg_s Re: Gliwice 09.02.04, 07:55
        czyli młody miał rację - wybieramy liceum w Zabrzu
        • laband Re: Gliwice 09.02.04, 11:03
          na zicher niymiou rechtu
      • Gość: bolo Hildesheim IP: *.dip.t-dialin.net 09.02.04, 22:13

        Ciekawe czemu osly sloonzackie takie komentarze puszczaja ,
        kiedy na niemieckim podworku gorsze rzrczy sie dzieja.

        Oto Policja w Hildesheim aresztowala paru uczniow za wielomiesieczne znecanie
        sie i katowanie wspolucznia. Cala klasa wiedziala nikt nic nie pisna.
        Ofiara musiala sie przed klasa rozbierac i pokazywac rany i siniaki zadane przez
        grupe czterech glownych podejrzanych. Policja podejrzewa rowniez jednego
        nauczyciela ze wiedzial o sytuacji ale nic nie podjal.Ofiare filmowano
        a zdjecia chciano dac na strone internetowa.

        Komentarz w stylu osla ballesta.

        To typowe dla tego narodu ktory wynalazl Holokaust . Oni to maja w genach
        Czegoz mozna oczekiwac od dzieci esesmanow i zolnierzy wehrmachtu?
        Przez 50 lat nie wykrzewiono im hitlerowskich idealow .
        I to maja byc europejczycy? z czym do europy? Praktycznie nie ma tygodnia aby
        nie znaleziono martwego noworodka na smietniku lub w lesie . Co to za kraj ? co
        za narod?

        Widzisz osle jeden z drugim jak latwo jest takie osady wypisywac?

        www.netzeitung.de/deutschland/271598.html
        Jugendliche quälten monatelang Mitschüler

        03. Feb 2004 11:21

        In Hildesheim haben vier Jugendliche ihren Mitschüler vor den Augen der Klasse
        gequält. Videos der Taten wollten sie im Internet verkaufen.

        Jestescie banda slazackich oslow pokazujacych z luboscia palcami na innych.



        • laband Re: Hildesheim 10.02.04, 06:33
          Tak sie skuado ize to je forum miasta kere lezy we Slonsku a niy we Dolnyj
          Saksoni.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka