laband 08.02.04, 12:21 Niy wiedziouech ize tak je we Glywicach(?): miasta.gazeta.pl/katowice/1,35019,1900376.html Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Ciupazka Re: Gliwice IP: *.it / 62.233.189.* 08.02.04, 17:19 Nie tylko w Gliwicach... Przykro czytać, niestety. A to Polska właśnie...Plon wychowywania społeczeństwa przez dziesięciolecia w złodziejstwie. A rybki śmierdzą od głowy! Telo.Pozdr. Odpowiedz Link Zgłoś
laband Re: Gliwice 08.02.04, 21:05 Co mie ale zastanawio to prawie te dwa miasta Katowice i Glywice. Odpowiedz Link Zgłoś
ballest Re: Gliwice 08.02.04, 21:20 W kradziezy aut sa GLIWICE World Class ! Mamy sie czym chwalic. Zauwazyliscie, ze w Regionach gdzie wiyncy Slonzokow mieszkou myni przestepstw jest???? Odpowiedz Link Zgłoś
laband Re: Gliwice 09.02.04, 11:05 Ballest to je to o czym sam juz roz szkryflouech - we slonskim domu pewne rzeczy son niy d o p o m y s l y n i o ! ! ! Odpowiedz Link Zgłoś
laband Re: Gliwice 09.02.04, 07:14 W czasie szkolnej dyskoteki doszło do bijatyki Marcin Pietraszewski 08-02-2004 Ponad 20 uczniów dwóch zwaśnionych ze sobą szkół z Gliwic stoczyło bitwę w czasie piątkowej dyskoteki. Jeden z nich ranił nożem trzech kolegów. Został już zatrzymany przez policję. Do bijatyki doszło w piątek wieczorem przed Zespołem Szkół Ogólnokształcących przy ul. Orląt Śląskich, gdzie odbywała się zabawa karnawałowa. W trakcie dyskoteki przed szkołą pojawiło się kilkunastu uczniów z Zespołu Szkół Zawodowych nr 1. - Ktoś im powiedział, że mają spadać, bo i tak nie wejdą do środka. Oni jednak stwierdzili, że nie przyszli tu tańczyć, tylko "podyskutować". Od razu było wiadomo, że dojdzie do zadymy - mówi 17-letnia Patrycja. - Ci z zawodówki nas nie lubią. Twierdzą, że jesteśmy kujonami i zadzieramy nosa - dodaje. Informacja o wizycie uczniów zawodówki lotem błyskawicy obiegła parkiet. Chłopcy zaczęli wychodzić przed szkołę. Doszło do pyskówki, która przerodziła się w bijatykę. Do walki stanęło ponad 20 osób. - Ktoś powiadomił nauczycieli, a ci zadzwonili po policję. Próbowali też przerwać bójkę, ale nie mieli szans. Nikt ich już nie słuchał - opowiadał nam jeden z uczestników dyskoteki. Walka była naprawdę ostra. W ruch poszły pięści, nogi, a 16-letni Kamil z zawodówki wyciągnął nóż. W ferworze walki zaczął nim dźgać na oślep kogo popadnie. - Wiemy już, że ranił trzy osoby w wieku 13-20 lat. Na szczęście były to rany powierzchowne, które nie zagrażały ich życiu - mówi komisarz Magdalena Zielińska, rzeczniczka prasowa Komendy Miejskiej Policji w Gliwicach. Nieoficjalnie wiadomo, że jednym z ugodzonych nożem jest dobry kolega Kamila. Młody nożownik jest doskonale znany policji. Był już notowany za kradzieże oraz usypy węgla na szlakach kolejowych. Przybyła na miejsce grupa interwencyjna policji dopadła go jako pierwszego. Uczestnicy bójki rozpierzchli się. Oprócz Kamila policjantom udało się zatrzymać jeszcze dwóch innych uczestników zajścia. Po przesłuchaniu wypuszczono ich do domu. Kamil trafił w sobotę do ośrodka wychowawczego. Dzisiaj policja będzie wzywać na komendę pozostałych uczestników awantury. Będą przychodzili na komisariat z rodzicami. Odpowiedz Link Zgłoś
meg_s Re: Gliwice 09.02.04, 07:55 czyli młody miał rację - wybieramy liceum w Zabrzu Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: bolo Hildesheim IP: *.dip.t-dialin.net 09.02.04, 22:13 Ciekawe czemu osly sloonzackie takie komentarze puszczaja , kiedy na niemieckim podworku gorsze rzrczy sie dzieja. Oto Policja w Hildesheim aresztowala paru uczniow za wielomiesieczne znecanie sie i katowanie wspolucznia. Cala klasa wiedziala nikt nic nie pisna. Ofiara musiala sie przed klasa rozbierac i pokazywac rany i siniaki zadane przez grupe czterech glownych podejrzanych. Policja podejrzewa rowniez jednego nauczyciela ze wiedzial o sytuacji ale nic nie podjal.Ofiare filmowano a zdjecia chciano dac na strone internetowa. Komentarz w stylu osla ballesta. To typowe dla tego narodu ktory wynalazl Holokaust . Oni to maja w genach Czegoz mozna oczekiwac od dzieci esesmanow i zolnierzy wehrmachtu? Przez 50 lat nie wykrzewiono im hitlerowskich idealow . I to maja byc europejczycy? z czym do europy? Praktycznie nie ma tygodnia aby nie znaleziono martwego noworodka na smietniku lub w lesie . Co to za kraj ? co za narod? Widzisz osle jeden z drugim jak latwo jest takie osady wypisywac? www.netzeitung.de/deutschland/271598.html Jugendliche quälten monatelang Mitschüler 03. Feb 2004 11:21 In Hildesheim haben vier Jugendliche ihren Mitschüler vor den Augen der Klasse gequält. Videos der Taten wollten sie im Internet verkaufen. Jestescie banda slazackich oslow pokazujacych z luboscia palcami na innych. Odpowiedz Link Zgłoś
laband Re: Hildesheim 10.02.04, 06:33 Tak sie skuado ize to je forum miasta kere lezy we Slonsku a niy we Dolnyj Saksoni. Odpowiedz Link Zgłoś