Dodaj do ulubionych

Wartosc Slonska

IP: 5.3.* / *.proxy.aol.com 07.02.05, 10:51
Czy je wtojs w stanie podac dzisejszou wartosc Gornego Slonska?
Obserwuj wątek
    • laband Re: Wartosc Slonska 07.02.05, 12:05
      Poczekej jak Gorole go bydom sprzedowac, to sie wszyske dowiymy, wiysz przeca
      wiela do nich bou wort jedyn Slonzok jakes 30 lot curik. Wiysz przeca tysz wiela
      kosztowauo DDR, no to tera ino to porownac ...
      • Gość: Ramon Re: Wartosc Slonska IP: 5.3.* / *.proxy.aol.com 07.02.05, 12:22
        Hallo Laband,
        wiela DDR kostowou, tego to ani dokladne nie poradza pedziec.
        Inksze pytanie juzajs je, czy te koszty take jak bouy we DDR na Slonsku tysz
        muszom powstac?
        Wiela jest wcale miyszkancow na GS/OS?
        Mie chodzi uo to wiela by cza bolo Polsce zaplacic zeby sie ze Slonska
        (Katowice i Opole) straciola?
        Czamu by niy miauo tukej funkcjonowac co kejsik pomiyndzy Amerykom a Rusyjom
        szuo?
        • Gość: Braid Re: Wartosc Slonska IP: 62.206.176.* 07.02.05, 12:25
          zagrajcie sobie osly w monopoli ;))))
          • Gość: Ramon Re: Wartosc Slonska IP: 5.3.* / *.proxy.aol.com 07.02.05, 12:27
            Hallo Braid,
            wir sind längst dabei;-)
            • Gość: braid Re: Wartosc Slonska IP: 62.206.176.* 07.02.05, 12:31
              ist die Wilchelmstr noch zu haben?

              Ps: tausche Hotel Kubus gegen Bahnhof
              Ps2 : ballest hat zwei Runden noch im Knast zu sitzen ;)))
              • Gość: braid wilhelmstr... n/t IP: 62.206.176.* 07.02.05, 12:40
                • ballest Re: wilhelmstr... n/t 07.02.05, 12:52
                  Ballest sitzt nicht, ballest ist wieder da!
                  • ballest Re: wilhelmstr... n/t 07.02.05, 12:59
                    Tak richtig Ramon, to teraz jak chcesz go wzionsc, to Ci Polska musi doplacic
                    do tego interesu!
                    • Gość: Ramon Re: wilhelmstr... n/t IP: 5.3.* / *.proxy.aol.com 07.02.05, 13:31
                      Hallo Ballest, jak tam po Gyburstaku?
                      Mie jyny interesuje, wiela by musiou Slonsk za swoja niypodleglosc
                      czy samodzielnosc Warszawie zaplacic?
                      Jak ta "wolnosc" by wyglondala to jest zajs inkszou sprawa.

                      Jou osobiscie bych se mog jakos forma spolki akcyjnyj wyobrazic.
                      Np. jedna akcja wartosci 100 € odpowiadou czymus tam.

                      • ballest Re: wilhelmstr... n/t 07.02.05, 14:25
                        Ramon, Slonsk nie bydzie nic placic musiou, bo jak europa regionow
                        rzeczywistosciom bydzie, to sam wtedy samodzielni!
        • laband Re: Wartosc Slonska 07.02.05, 15:40
          kedys kajs mysam szkryflali wiela Ruske dostali za DDR od BRD, zgodzom sie ale
          ze tobom co do tych kosztow eli one richtik tysz muszom powstac i ze Ballestym
          ize do Slonska dzisiej Europa Regionow to richtunk we kerym mogymy jako Slonzoki
          mocka szansow znolysc. A wiela je miyszkancow to ciynzko richtik pedziec bo
          Gorole majom te statystyki ino do odnich tzw wojewodztw, a te niy obrazujom
          prowdziwego Gornego slonska, chyba dzisiej takich danych zodyn niymo. Abo?
    • aqua Re: Wartosc Slonska 07.02.05, 16:21
      Ramon, czy już wpadłeś w rezonans z labandem?
      • Gość: Ramon Re: Wartosc Slonska IP: 5.3.* / *.proxy.aol.com 07.02.05, 18:43
        Hallo Aqua,
        widze wiele spraw z tego samego punktu widzenia co i Laband, a to jest
        rezultatem naszej slaskiej socjalizacji.
        • aqua Re: Wartosc Slonska 08.02.05, 08:50
          Cze Ramon!

          Dotychczas wydawało mi się, że zachowujesz swój punkt widzenia. Wiele twoich
          postów było interesujących, godnych uwagi. Teraz muszę jednak zweryfikować
          swoje stanowisko. Twoje bezkrytyczne naśladownictwo stylu labanda jest żenujące.
        • Gość: Pieron Silenizacja IP: *.as-net.pl 08.02.05, 08:52
          Trza usztalować szkouy na Sloonsku na to, coby uone silenizowauy ucznioow, a niy polonizowauy.
          • laband Re: Silenizacja 08.02.05, 13:48
            To prowda, ale nic niy pondymy ku przodkowi jak niy bydymmy miec najprzod
            zagwarantowanych podstawowych praw jak kozdy narod - bezto najprzod wszyske
            Slonzoki muszom sie jednoczyc coby miec wiyncyj siouy i dalyj sie starac przodki
            o uznanie we siecie naszyj NARODOWOSCI - bez tego wiela niy szafnymy.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka