Gość: Ramon IP: 5.3.* / *.proxy.aol.com 07.02.05, 10:51 Czy je wtojs w stanie podac dzisejszou wartosc Gornego Slonska? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
laband Re: Wartosc Slonska 07.02.05, 12:05 Poczekej jak Gorole go bydom sprzedowac, to sie wszyske dowiymy, wiysz przeca wiela do nich bou wort jedyn Slonzok jakes 30 lot curik. Wiysz przeca tysz wiela kosztowauo DDR, no to tera ino to porownac ... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Ramon Re: Wartosc Slonska IP: 5.3.* / *.proxy.aol.com 07.02.05, 12:22 Hallo Laband, wiela DDR kostowou, tego to ani dokladne nie poradza pedziec. Inksze pytanie juzajs je, czy te koszty take jak bouy we DDR na Slonsku tysz muszom powstac? Wiela jest wcale miyszkancow na GS/OS? Mie chodzi uo to wiela by cza bolo Polsce zaplacic zeby sie ze Slonska (Katowice i Opole) straciola? Czamu by niy miauo tukej funkcjonowac co kejsik pomiyndzy Amerykom a Rusyjom szuo? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Braid Re: Wartosc Slonska IP: 62.206.176.* 07.02.05, 12:25 zagrajcie sobie osly w monopoli ;)))) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Ramon Re: Wartosc Slonska IP: 5.3.* / *.proxy.aol.com 07.02.05, 12:27 Hallo Braid, wir sind längst dabei;-) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: braid Re: Wartosc Slonska IP: 62.206.176.* 07.02.05, 12:31 ist die Wilchelmstr noch zu haben? Ps: tausche Hotel Kubus gegen Bahnhof Ps2 : ballest hat zwei Runden noch im Knast zu sitzen ;))) Odpowiedz Link Zgłoś
ballest Re: wilhelmstr... n/t 07.02.05, 12:52 Ballest sitzt nicht, ballest ist wieder da! Odpowiedz Link Zgłoś
ballest Re: wilhelmstr... n/t 07.02.05, 12:59 Tak richtig Ramon, to teraz jak chcesz go wzionsc, to Ci Polska musi doplacic do tego interesu! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Ramon Re: wilhelmstr... n/t IP: 5.3.* / *.proxy.aol.com 07.02.05, 13:31 Hallo Ballest, jak tam po Gyburstaku? Mie jyny interesuje, wiela by musiou Slonsk za swoja niypodleglosc czy samodzielnosc Warszawie zaplacic? Jak ta "wolnosc" by wyglondala to jest zajs inkszou sprawa. Jou osobiscie bych se mog jakos forma spolki akcyjnyj wyobrazic. Np. jedna akcja wartosci 100 € odpowiadou czymus tam. Odpowiedz Link Zgłoś
ballest Re: wilhelmstr... n/t 07.02.05, 14:25 Ramon, Slonsk nie bydzie nic placic musiou, bo jak europa regionow rzeczywistosciom bydzie, to sam wtedy samodzielni! Odpowiedz Link Zgłoś
laband Re: Wartosc Slonska 07.02.05, 15:40 kedys kajs mysam szkryflali wiela Ruske dostali za DDR od BRD, zgodzom sie ale ze tobom co do tych kosztow eli one richtik tysz muszom powstac i ze Ballestym ize do Slonska dzisiej Europa Regionow to richtunk we kerym mogymy jako Slonzoki mocka szansow znolysc. A wiela je miyszkancow to ciynzko richtik pedziec bo Gorole majom te statystyki ino do odnich tzw wojewodztw, a te niy obrazujom prowdziwego Gornego slonska, chyba dzisiej takich danych zodyn niymo. Abo? Odpowiedz Link Zgłoś
aqua Re: Wartosc Slonska 07.02.05, 16:21 Ramon, czy już wpadłeś w rezonans z labandem? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Ramon Re: Wartosc Slonska IP: 5.3.* / *.proxy.aol.com 07.02.05, 18:43 Hallo Aqua, widze wiele spraw z tego samego punktu widzenia co i Laband, a to jest rezultatem naszej slaskiej socjalizacji. Odpowiedz Link Zgłoś
aqua Re: Wartosc Slonska 08.02.05, 08:50 Cze Ramon! Dotychczas wydawało mi się, że zachowujesz swój punkt widzenia. Wiele twoich postów było interesujących, godnych uwagi. Teraz muszę jednak zweryfikować swoje stanowisko. Twoje bezkrytyczne naśladownictwo stylu labanda jest żenujące. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Pieron Silenizacja IP: *.as-net.pl 08.02.05, 08:52 Trza usztalować szkouy na Sloonsku na to, coby uone silenizowauy ucznioow, a niy polonizowauy. Odpowiedz Link Zgłoś
laband Re: Silenizacja 08.02.05, 13:48 To prowda, ale nic niy pondymy ku przodkowi jak niy bydymmy miec najprzod zagwarantowanych podstawowych praw jak kozdy narod - bezto najprzod wszyske Slonzoki muszom sie jednoczyc coby miec wiyncyj siouy i dalyj sie starac przodki o uznanie we siecie naszyj NARODOWOSCI - bez tego wiela niy szafnymy. Odpowiedz Link Zgłoś