Dodaj do ulubionych

Kurs komputerowy

IP: *.internetdsl.tpnet.pl 07.11.06, 16:28
Obserwuj wątek
    • Gość: Ulencja Re: Kurs komputerowy IP: *.internetdsl.tpnet.pl 07.11.06, 16:31
      po ukończeniu kursu pragnę z łatwością poruszać się w komputerze
    • Gość: żaba Re: Kurs komputerowy IP: *.internetdsl.tpnet.pl 07.11.06, 16:35
      obsługa internetu i poczty elektronicznej,arkusze kalkulacyjne
    • Gość: Irenka Re: Kurs komputerowy IP: *.internetdsl.tpnet.pl 07.11.06, 16:35
      Mam nadzieję,że na kursie komputerowym przede wszystkim nauczę się programu MS
      WORD, obsługi internetu i poczty elektronicznej.
    • Gość: Mysza Re: Kurs komputerowy IP: *.internetdsl.tpnet.pl 07.11.06, 16:36
      dobrej obsługi podstawowych programów takich jak Word, Excel, PowerPoint
      i szybkiego pisania
    • Gość: elmo Re: Kurs komputerowy IP: *.internetdsl.tpnet.pl 07.11.06, 16:37
      przede wszystkim podstawy jak szukac stron,poznac po czesci kazdy program,do
      czego sluza i jak sie nimi poslugiwac,
    • Gość: KASIA Re: Kurs komputerowy IP: *.internetdsl.tpnet.pl 07.11.06, 16:38
      CHCĘ SIĘ NAUCZYĆ
      1 TWORZYĆ STRONY WWW.
      2BAZE DANYCH
      3LOGOWAĆ SIĘ
    • Gość: bea Re: Kurs komputerowy IP: *.internetdsl.tpnet.pl 07.11.06, 16:39
      Chcialabym zdobyc wiadomosci potrzebne do pracy w biurze.
    • Gość: Xena Re: Kurs komputerowy IP: *.internetdsl.tpnet.pl 07.11.06, 16:40
      Przede wszystkim interesuje mnie grafika wiec chcialabym poznac podstawy
      tworzenia , z jakich programow korzystac, jak tworzyc proste gify, jak tworzyc
      strony internetowe w htlm - podstawy, obsluga programu Powerpoint i Exela,
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka