Gość: Xena IP: *.internetdsl.tpnet.pl 07.11.06, 16:28 Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Ulencja Re: Kurs komputerowy IP: *.internetdsl.tpnet.pl 07.11.06, 16:31 po ukończeniu kursu pragnę z łatwością poruszać się w komputerze Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: żaba Re: Kurs komputerowy IP: *.internetdsl.tpnet.pl 07.11.06, 16:35 obsługa internetu i poczty elektronicznej,arkusze kalkulacyjne Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Irenka Re: Kurs komputerowy IP: *.internetdsl.tpnet.pl 07.11.06, 16:35 Mam nadzieję,że na kursie komputerowym przede wszystkim nauczę się programu MS WORD, obsługi internetu i poczty elektronicznej. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Mysza Re: Kurs komputerowy IP: *.internetdsl.tpnet.pl 07.11.06, 16:36 dobrej obsługi podstawowych programów takich jak Word, Excel, PowerPoint i szybkiego pisania Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: elmo Re: Kurs komputerowy IP: *.internetdsl.tpnet.pl 07.11.06, 16:37 przede wszystkim podstawy jak szukac stron,poznac po czesci kazdy program,do czego sluza i jak sie nimi poslugiwac, Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: KASIA Re: Kurs komputerowy IP: *.internetdsl.tpnet.pl 07.11.06, 16:38 CHCĘ SIĘ NAUCZYĆ 1 TWORZYĆ STRONY WWW. 2BAZE DANYCH 3LOGOWAĆ SIĘ Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: bea Re: Kurs komputerowy IP: *.internetdsl.tpnet.pl 07.11.06, 16:39 Chcialabym zdobyc wiadomosci potrzebne do pracy w biurze. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Xena Re: Kurs komputerowy IP: *.internetdsl.tpnet.pl 07.11.06, 16:40 Przede wszystkim interesuje mnie grafika wiec chcialabym poznac podstawy tworzenia , z jakich programow korzystac, jak tworzyc proste gify, jak tworzyc strony internetowe w htlm - podstawy, obsluga programu Powerpoint i Exela, Odpowiedz Link Zgłoś