Dodaj do ulubionych

Polskie prowokacje ! albo gdzie Wasz honor?

04.07.03, 17:35
"1914481 (3-07-2003 22:03)
A chcesz butem w morde
1914481 (3-07-2003 22:03)
nara"

Komu brak etykiety i troche honoru, ten zaczyna w ten sposob!
To typowy przyklad partyzantki.

No a Virusow to mi tysz przysylaja co nie miara!
"Scan type: Realtime Protection Scan
Event: Virus Found!
Virus name: W32.Sobig.A@mm
File: C:\WINDOWS\Temporary Internet Files\Content.IE5\BECA9RSY\Sample.pif
Location: Quarantine
Computer: BALLEST
User: Ballest
Action taken: Clean failed : Quarantine succeeded : Access denied
Date found: Fri Jul 04 17:37:40 2003
Obserwuj wątek
    • Gość: bolo Re: Polskie prowokacje ! albo gdzie Wasz honor? IP: *.dip.t-dialin.net 04.07.03, 19:58
      Nie Polskie a hamskie Ballest.
      • Gość: ballest Re: Polskie prowokacje ! albo gdzie Wasz honor? IP: *.dip0.t-ipconnect.de 05.07.03, 00:15
        Wiec uwazam, ze w tym wypadku znak rownosci postawic mozna, ALBO?

        pyrsk
        ballest
        • woytas Re: Polskie prowokacje ! albo gdzie Wasz honor? 05.07.03, 12:28
          albo jestes ofiara nazistowskiej propagandy, ktora mowila, ze wszystko co
          polskie jest zle.
          A, ze ludzie wysylaja Ci takie swinstwa? Sam sobie wrogow zrobiles to z nimi
          walcz osobiscie a nie opowiadaj wszystkim jaki to jestes poszkodowany. Jak
          male dziecko co leci do mamy jak mu ktos zburzy zamek w piaskownicy.
          I poczytaj troszke na temat polskiej gramatyki bo twoje posty przypominaja
          jakis belkot.
          • ballest kto z mieczem wojuje ...:-) albo co Polak potrafi! 05.07.03, 20:21
            woytas napisał:

            > albo jestes ofiara nazistowskiej propagandy, ktora mowila, ze wszystko co
            > polskie jest zle.
            > A, ze ludzie wysylaja Ci takie swinstwa? Sam sobie wrogow zrobiles to z nimi
            > walcz osobiscie a nie opowiadaj wszystkim jaki to jestes poszkodowany. Jak
            > male dziecko co leci do mamy jak mu ktos zburzy zamek w piaskownicy.
            > I poczytaj troszke na temat polskiej gramatyki bo twoje posty przypominaja
            > jakis belkot.

            "A, ze ludzie wysylaja "

            Oj, ..tas, przeczytaj co napisales, a pozniej skresl cos na temat TWEJ
            gramatyki!!!
            • woytas Re: kto z mieczem wojuje ...:-) albo co Polak pot 06.07.03, 06:28
              wole sie zajmowac i "skreslac" cos na temat twojej gramatyki
        • kolcero Re: Polskie prowokacje ! albo gdzie Wasz honor? 05.07.03, 13:44
          Gość portalu: ballest napisał(a):

          > Wiec uwazam, ze w tym wypadku znak rownosci postawic mozna, ALBO?
          >
          > pyrsk
          > ballest


          Polskie, bo napisane po polsku czy , ze facet zapowiada sie z Wawy???
          Nie tylko Polacy pisza po polsku, albo....???
    • Gość: feniks manja prześladowcza IP: *.gliwice.sdi.tpnet.pl 05.07.03, 12:46
      ballest napisał:

      > Polskie prowokacje ! albo gdzie Wasz honor?


      Znów zaczynasz?
      Przez chwilę wydawało się, że zrezygnowałeś z opluwania zajmując się wątkami
      kulinarnymi, ale niestety... to było tylko złudzenie.
      • ballest Re: manja prześladowcza 05.07.03, 20:14
        Gość portalu: feniks napisał(a):

        > ballest napisał:
        >
        > > Polskie prowokacje ! albo gdzie Wasz honor?
        >
        >
        > Znów zaczynasz?
        > Przez chwilę wydawało się, że zrezygnowałeś z opluwania zajmując się wątkami
        > kulinarnymi, ale niestety... to było tylko złudzenie.

        Mnie sie tez wydawalo, ze przetali mnie juz napasztowac, ale jak komus dalej
        na tym zalezy, wiec z tym problemu nie mam !!
        Sa Polacy, ktorzy nie potrafia strawic, ze ze mna przegrywaja, wiec pokazuja to
        co potrafia, a co to jest ?
        • Gość: feniks Re: manja prześladowcza IP: *.gliwice.sdi.tpnet.pl 06.07.03, 08:11
          ballest napisał:

          > Sa Polacy, ktorzy nie potrafia strawic, ze ze mna przegrywaja, wiec pokazuja
          to
          >
          > co potrafia, a co to jest ?
          • Gość: ballest Zlecenie GW !? IP: *.dip0.t-ipconnect.de 06.07.03, 20:48
            Feniks, czy Ciebie GW za "glupie wpisy" odpowiedzialna zrobila?

            pyrsk
            ballest
    • Gość: Ee Re: Polskie prowokacje ! albo gdzie Wasz honor? IP: 157.158.202.* 07.07.03, 10:02
      Ballest, a na jakiej podstawie piszes "polskie prowokacje"? Skąd wisz, czy to
      nie przysyła jkiś "wypędzony" z Niemiec? Od razu Polacy, bez zastanowienia. Nie
      widzisz, że nas obrażasz? A co do wirusów - w czerwcu i lipcu uaktywniły sie
      światowe wirusy z roziny "Sobig". Pojawiaja sie z kolejnymi literami (teraz już
      E) i niestety pętają sie po całym świecie. Ja w tej chwili dostaje 4-5
      dziennie! Ale nie piszę od razu na forum, że ktoś z Niemiec mi specjalnie
      wirusy przysyła, bo rozumiem ich mechanizm działania. Są to wirusy
      samorozsyłające się - jak do kogos trafią to czytają jego listę adresową i
      wysyłają sie pod te adresy.
      • kolcero Oby sie nie skonczyla tak: 07.07.03, 10:25
        tygodnikforum.onet.pl/0,0,0,0,77,cartoons.html
        hihihi
      • Gość: ballest Nie mialem Was na mysli! IP: Proxy:* / 10.145.112.* 07.07.03, 13:02
        Gość portalu: Ee napisał(a):

        > Ballest, a na jakiej podstawie piszes "polskie prowokacje"? Skąd wisz, czy to
        > nie przysyła jkiś "wypędzony" z Niemiec? Od razu Polacy, bez zastanowienia.
        Nie
        >
        > widzisz, że nas obrażasz? A co do wirusów - w czerwcu i lipcu uaktywniły sie
        > światowe wirusy z roziny "Sobig". Pojawiaja sie z kolejnymi literami (teraz
        już
        >
        > E) i niestety pętają sie po całym świecie. Ja w tej chwili dostaje 4-5
        > dziennie! Ale nie piszę od razu na forum, że ktoś z Niemiec mi specjalnie
        > wirusy przysyła, bo rozumiem ich mechanizm działania. Są to wirusy
        > samorozsyłające się - jak do kogos trafią to czytają jego listę adresową i
        > wysyłają sie pod te adresy.

        ------------------PRZEPRASZAM !-------------------------

        Juz Was obrazac nie bede !
        Teraz jak cos napisze, to zawsze sprecyzuje ! OBIECUJE !

        - Co do tych Virusow, to tez dostaje je bardzo czesto!

        pyrsk
        ballest



        • kolcero Re: Nie mialem Was na mysli! 07.07.03, 13:26
          Gość portalu: ballest napisał(a):

          ... Juz Was obrazac nie bede !...

          Ha! A jednak kamien zmiekl, albo...?

          Hihii
          • Gość: ballest Re: Nie mialem Was na mysli! IP: *.dip0.t-ipconnect.de 07.07.03, 21:06
            kolcero napisał:

            > Gość portalu: ballest napisał(a):
            >
            > ... Juz Was obrazac nie bede !...
            >
            > Ha! A jednak kamien zmiekl, albo...?
            >
            > Hihii

            Nie mysl, ze kamien zmiekl!!!
            Teraz bede tylko wiecej precyzyjny i to wszystko !
            Ee i inni zasluzyli na przeprosiny, bo przeczytalem moje posty i rzeczywiscie
            mogli sie na mnie obrazic, a tych naprawde na mysli nie mialem!

            Nie mysl, ze ja sie na przeprosiny nie zdobede !!!
            Jak kogos szanuje, to ko tez przeprosze!!!

            pyrsk
            ballest
            • hanys_hans Re: Nie mialem Was na mysli! 07.07.03, 21:23
              Gość portalu: ballest napisał(a):

              > kolcero napisał:
              >
              > > Gość portalu: ballest napisał(a):
              > >
              > > ... Juz Was obrazac nie bede !...
              > >
              > > Ha! A jednak kamien zmiekl, albo...?
              > >
              > > Hihii
              >
              > Nie mysl, ze kamien zmiekl!!!
              > Teraz bede tylko wiecej precyzyjny i to wszystko !
              > Ee i inni zasluzyli na przeprosiny, bo przeczytalem moje posty i rzeczywiscie
              > mogli sie na mnie obrazic, a tych naprawde na mysli nie mialem!
              >
              > Nie mysl, ze ja sie na przeprosiny nie zdobede !!!
              > Jak kogos szanuje, to ko tez przeprosze!!!
              >
              > pyrsk
              > ballest

              Jo wos tysz pszeproszoom! Jo niyma juzajs´ taki jak uod mojego ojca dzieci!

              pyrsk_hanys_hans
              • Gość: ballest Re: Nie mialem Was na mysli! IP: *.dip0.t-ipconnect.de 07.07.03, 22:15
                Hanys, a za co Ty nos przeproszosz?
                Tera je uech richtig neugierig?

                pyrsk
                ballest
                • Gość: Szwager Re: Nie mialem Was na mysli! IP: *.dip.t-dialin.net 07.07.03, 22:24
                  To i jo wos przeproszom za tych bajtli od mojego fatra i za wszyskich kere by
                  se ino tego zyczyli.
                  • Gość: ballest Re: Nie mialem Was na mysli! IP: *.dip0.t-ipconnect.de 07.07.03, 22:42
                    Gość portalu: Szwager napisał(a):

                    > To i jo wos przeproszom za tych bajtli od mojego fatra i za wszyskich kere by
                    > se ino tego zyczyli.

                    Fajnies to napisou, za tych bajtli uot twojego fatra???:-)
                    Ale tak richtig to mosz recht, bo tys tukej naporchou a naporchou !
                    na tym FORUM! :-)

                    pyrsk
                    ballest
                    • Gość: Szwager Re: Nie mialem Was na mysli! IP: *.dip.t-dialin.net 07.07.03, 22:48
                      Ja, ja, gynau za to tysz jeszcze!!!
                      • Gość: ballest Re: Nie mialem Was na mysli! IP: *.dip0.t-ipconnect.de 07.07.03, 22:58
                        To jou tak yno zdiebeczko, tak richtig troszelinka na widly wziou z tego co
                        Tys tu namlou! ale uobiecujam, ze juzas kedys w uorczyk kopnam !!!

                        pyrsk
                        ballest
                        • Gość: Szwager Mom wos wszyskich na mysli! IP: *.dip.t-dialin.net 07.07.03, 23:04
                          Bo wiysz, jo by tak chciou coby sam wszyske zaczli przeproszac za bajtli od
                          odnich fatrow.
                • hanys_hans Re: Nie mialem Was na mysli! 07.07.03, 23:10
                  Gość portalu: ballest napisał(a):

                  > Hanys, a za co Ty nos przeproszosz?
                  > Tera je uech richtig neugierig?
                  >
                  > pyrsk
                  > ballest

                  Jako za co? Za to co sam tak mauo rajn zagloondoom noo i za ta Ana!
                  • Gość: Szac od Any Aaaach ta Aaana!!! IP: *.dip.t-dialin.net 07.07.03, 23:12
                    Ana, Ana, Ana, Ana, jo cie zouwizo dostana
                    Chobys wlazua i pod stou, jo cie chyca zouwizou!!!
                    • hanys_hans Re: Aaaach ta Aaana!!! 07.07.03, 23:14
                      Gość portalu: Szac od Any napisał(a):

                      > Ana, Ana, Ana, Ana, jo cie zouwizo dostana
                      > Chobys wlazua i pod stou, jo cie chyca zouwizou!!!

                      Noo jo joom z´le zaladowou i besto ta couko koomedyjo!
                      • Gość: Szwager Re: Aaaach ta Aaana!!! IP: *.dip.t-dialin.net 07.07.03, 23:15
                        Jo niywiedziou izes taki slimok. Bo kto to widziou Ana na serwerze uadowac.
                        • hanys_hans Niy miouech Ana na mysli 07.07.03, 23:25
                          Gość portalu: Szwager napisał(a):

                          > Jo niywiedziou izes taki slimok. Bo kto to widziou Ana na serwerze uadowac.

                          Niy miouech Ana na mysli ino Anaberg!

                          mitglied.lycos.de/hanyshans/anaberg.mp3
                          pyrsk_hanys_hans
                          • Gość: Oupa do drugego oupy IP: *.dip.t-dialin.net 07.07.03, 23:28
                            A pamiyntosz jak my ta Ana ze zadku brali?!
                            To bouy czasy!!
                            • hanys_hans Re: do drugego oupy 07.07.03, 23:38
                              Gość portalu: Oupa napisał(a):

                              > A pamiyntosz jak my ta Ana ze zadku brali?!
                              > To bouy czasy!!

                              Chopie zuoty! Jo jeszcze pamiyntoom jakech na Anie fedrowou to boouy czasy!
                              • Gość: Szwager Re: do drugego oupy IP: *.dip.t-dialin.net 07.07.03, 23:46
                                Niy godej! To tys je niyzuy miglanc. To jo tela lot ta Ana znom a niy wiedziou
                                ize na niyj i fedrowac idzie.

                                • hanys_hans Re: do drugego oupy 07.07.03, 23:48
                                  Gość portalu: Szwager napisał(a):

                                  > Niy godej! To tys je niyzuy miglanc. To jo tela lot ta Ana znom a niy
                                  wiedziou
                                  > ize na niyj i fedrowac idzie.
                                  >

                                  Niy godej zes´ ta gruba Ana tysz znou
                                  • Gość: Oupa od Any Re: do drugego oupy IP: *.dip.t-dialin.net 07.07.03, 23:54
                                    Kule na mole, a kto by to staryj Any niyznou?!

                                    Jedyn to na niyj tela lot uadowou ize mu pukel od tego sie zrobiou, i potym jak
                                    chciou na niego miech zaciepnonc to mu zawsze slatywou nazod.
                                    • hanys_hans Re: do drugego oupy 07.07.03, 23:57
                                      Gość portalu: Oupa od Any napisał(a):

                                      > Kule na mole, a kto by to staryj Any niyznou?!
                                      >
                                      > Jedyn to na niyj tela lot uadowou ize mu pukel od tego sie zrobiou, i potym
                                      jak
                                      >
                                      > chciou na niego miech zaciepnonc to mu zawsze slatywou nazod.

                                      Noo to sciebie musi byc´ pieroonowy ANALITYK
                                      • Gość: Oupa Re: do drugego oupy IP: *.dip.t-dialin.net 07.07.03, 23:58
                                        Niy jo ino dobrze tyn temat ANALIZUJA!
                                        • hanys_hans Re: do drugego oupy 08.07.03, 00:01
                                          Gość portalu: Oupa napisał(a):

                                          > Niy jo ino dobrze tyn temat ANALIZUJA!

                                          A TEROSKI HANA PU I NYNY BO UOD ANY HIBY DOSTANYMY!

                                          PYRSK_HANYS_HANS
            • kolcero Re: Nie mialem Was na mysli! 08.07.03, 07:22
              Gość portalu: ballest napisał(a):

              > Nie mysl, ze kamien zmiekl!!!
              > Teraz bede tylko wiecej precyzyjny i to wszystko !
              > Ee i inni zasluzyli na przeprosiny, bo przeczytalem moje posty i rzeczywiscie
              > mogli sie na mnie obrazic, a tych naprawde na mysli nie mialem!
              >
              > Nie mysl, ze ja sie na przeprosiny nie zdobede !!!
              > Jak kogos szanuje, to ko tez przeprosze!!!
              >
              > pyrsk
              > ballest

              A jednak mysle, ze mam racje. Nie tak dawno rzucales gorszymi obelgo-
              uogolnieniami i zadna krytyka Cie nie wzruszala. Albo zaczales cos dostrzegac,
              albo... Wierze, ze to pierwsze :))
              Pozdruffka
              • Gość: Szwager Re: Nie mialem Was na mysli! IP: *.dip.t-dialin.net 08.07.03, 07:53
                A mie sie zdo ize tego rechtu niymosz. Co jak co ale wos sam Ballest zawsze
                chwolou. a konsek krytyki nigdy niy zaszkodzi. Idzie sie wadzic co do suow
                jakimi sie to robi, ale reszta pozostawo niyzmiynno.

                Pyrsk!
                • kolcero Re: Nie mialem Was na mysli! 08.07.03, 08:03
                  Gość portalu: Szwager napisał(a):

                  > A mie sie zdo ize tego rechtu niymosz. Co jak co ale wos sam Ballest zawsze
                  > chwolou. a konsek krytyki nigdy niy zaszkodzi. Idzie sie wadzic co do suow
                  > jakimi sie to robi, ale reszta pozostawo niyzmiynno.
                  >
                  > Pyrsk!

                  Ja pisalem tylko o jego UOGOLNIENIACH, a nie o krytyce :))
                  A w tym wykonaniu- to nie to samo
                  • Gość: Szwager Re: Nie mialem Was na mysli! IP: *.dip.t-dialin.net 08.07.03, 08:05
                    Uogonianie to rzcz kero sie niystety kozdymu przitrefio, ja to je to co
                    nojwiyncyj konfliktow poradzi budzic na takim forum. I mysla ize tyn temat sam
                    powiniyn nom wszyskim konsek pomoc.

                    Pyrsk!
                    • Gość: Szwager he,he IP: *.dip.t-dialin.net 08.07.03, 08:06
                      oczywiscie miauo byc "uogolnianie"
                      • kolcero Re: he,he 08.07.03, 08:23
                        Gość portalu: Szwager napisał(a):

                        > oczywiscie miauo byc "uogolnianie"

                        Mam nadzieje ;-)
                        • hanys_hans Re: he,he 08.07.03, 17:08
                          kolcero napisał:

                          > Gość portalu: Szwager napisał(a):
                          >
                          > > oczywiscie miauo byc "uogolnianie"
                          >
                          > Mam nadzieje ;-)

                          "Nadzieja matkoom gupich"
                          • Gość: ballest Re: he,he IP: *.dip0.t-ipconnect.de 08.07.03, 21:00
                            My godali "matkom ubogich!"
                            ale umierou uostatniou!

                            pyrsk
                            ballest
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka