psztymucel
23.12.03, 08:28
Dlaczego piszecie (po woszemu szkryfocie) na tym forum. Macie przecież pełno
swoich wieśniackich for: na "Metamorfozach", na "Gliwickich
slooooonzoookooooch", na domenach niemieckich, a Wy z uporem maniaka
wysypujecie tutaj swój spam.