ajvona32
17.06.10, 09:42
Witam nie będę długo opisywać Wam mojej sytuacji bo to długa historia
.........,ale po 2 latach poszukiwań wykryto wkońcu podwyższone przeciw ciała
tarczycy do 381 -diagnoza hasimoto plus insulinooporność.
Tyle że lekarz nie przepisał mi rzadnych hormonów tłumacząc że pozostałe
hormony tarczycowe w normie .
A ja cały czas jestem zmęczona ,ospała ,depresyjna ,cieżko mi schudnąć nawet
0,5 kg .Czy w moim przypadku włączenie hormonów by dało jakiś rezultat czy
lekarz ma racje nie przepisując leków ????
Pozdrawiam