Dodaj do ulubionych

Samopoczucie po Euthyrox25

16.07.11, 23:14
od pieciu dni biorę 1 tabletke dziennie na czczo,

po południu i wieczorem czuję ucisk w gardle, o różnej sile, czy ktoś tak miał? nie znalazłam tego w wykazie działań niepożądanych i nie wiem czy jest to normalne przy przyjmowaniu tego leku czy raczej powinna udać sie do lekarza?
Obserwuj wątek
      • ta_muid Re: Samopoczucie po Euthyrox25 01.08.11, 10:59
        w tytule watku podałam lek- Euthyrox 25- na poczatku miałam objawy ucisku w gardle i bólu tarczycy, ale po jakiś 2 tygodniach objawy ustąpiły i na razie jest ok, samopoczucie tez jest lepsze, mam nadzieję, że wszystko wraca na swoje miejsce w moich hormonachsmile)
          • ta_muid Re: Samopoczucie po Euthyrox25 02.08.11, 10:16
            biorę Euthyrox 25 na nieodczynność tarczycy, stwierdzoną na podstawie ugs i testu z krwi, mój wynik to 6,8 Myślę, że początkowe objawy przy braniu E25 tj. ucisk i ból były efektem dostarczenia tarczycy hormonu, teraz juz wszystko wróciło do normy i biorąc hormon czuję się dobrze.Zanim stwierdzona niedoczyność - poza uciskiem w gardle i rozchwianymi stanami emocjonalnymi nic mi więcej nie sugerowało, że to może być tarczyca- sama poprosiłam lekarza o skierowanie na badania TSH-które potwierdziły niedoczyność, poza tym moja mama ma ten sam problem, więc dostałam ja tj. w spadkusmile
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka