16.03.17, 19:19
Odebralam wyniki dzisiaj na FT3 FT4 ktore sa w normie. TSH 4.495 . Niestety Anty-TPO wyszedl mi 862.5. Jakie sa wasze uwagi na ten temat?
Obserwuj wątek
    • mama_dorota Re: Hashimoto 20.03.17, 08:01
      Niestety, wygląda na to, że masz chorobę Hashimoto.

      Jesteś pod opieką endokrynologa? Jak się czujesz?

      A oto, co oferuje forum:
      Czytaj forum, cudze wątki dużo ci powiedzą. Można czuć się dobrze przy tej chorobie, warto samemu nauczyć się rozpoznawać objawy niedoczynności tarczycy (pojawiają się nawet, gdy ft3 i ft4 są w normie).

      Zajrzyj tutaj i czytaj:
      www.chorobytarczycy.eu/

      Kalkulator służy do przeliczanie wyników na procenty, czym się cały czas tutaj posiłkujemy. Wtedy nawet jak robi się badania w różnych laboratoriach, można je ze sobą porównać. Widać, czy rosną, czy maleją, czy są wysokie, czy niskie. Lekarzom to nie jest potrzebne, bo te wyniki non stop oglądają, ale nam, laikom, się przydaje. Test na niedoczynność warto robić przy każdym badaniu z krwi i zapisać sobie na wyniku, jakie są objawy i wynik testu.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka