28.12.10, 11:45
Co jakiś czas premier Tusk wdrapuje się na mównicę i ogłasza nowy program. A to 50+, a to program budowy tego lub owego, a to "informatyczną rewolucję w naszych szkołach". I co? I g...

Pytanie: dlaczego żaden dziennikarz na konferencji prasowej, na której p. premier zapowiada kolejny program nie zapyta co z poprzednimi? Zdecydowanie mniej by się p. premier ośmieszał, gdyby po prostu prezentował program... telewizyjny.
Obserwuj wątek
  • oby.watel Re: Boni M. 30.12.10, 16:31
   Min. Boni znany ze swojego programu pięćdziesiąt krzyżyków na drogę, czyli 50+, który jak praktycznie wszystko, czego się ten rząd podjął pozostał w sferze zamierzeń. Jednak jest jeden pomysł p. ministra, który został zrealizowany - skok na OFE. Jak nie powiódł się program pozytywny, dobry choć negatywny. Nieodżałowany wicepremier Lepper mówił, że pieniądze są w bankach. Do rozważenia przez rząd w przyszłym roku. Następnym krokiem powinna być nacjonalizacja i elektryfikacja...
   • oby.watel Re: Boni M. 24.01.11, 10:51
    Min. Boni M. tłumaczył dzisiaj na przykładach i wykresach, że jeśli rząd emerytom zabierze, to emeryci na tym zyskają. Ot, mały krok członka rady ministrów, a olbrzymi skok rządu.

    W czasach dawnych, ale wcale nie tak daleko, ludzie, których nikt nigdy nie zaliczył do liberałów też zamiast budować zabierali wybudowane, zamiast wytwarzać dzielili wytworzone. Boni M. argumentuje, że nie może przyszłość ciążyć na teraźniejszości. Można tę tezę ująć zgrabniej - PO nas choćby potop!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nakarm Pajacyka