01.02.10, 08:59
Czy ktoś widział dziś" Iksa"
No gdzie jest ten "Iks"??
Czy komuś się uda
Pojechać nim dzis?

Pytam, ponieważ mój mąż wrócił się do domu po samochód, po ponad pół
godziny czekania na X. Spóźnienie do pracy- zaliczone :)
Jak ktoś będzie miał przyjemność przejechać się, to jestem ciekawa
jakie są wrażenia. Ostatnio kierowca Tandemu mnie straszył,że od 1
będziemy mieli cyrki z nowym przewoźnikiem... jasnowidz jakiś czy
co? :)
Pozdrawiam i życzę innym spóźnionym do pracy miłego dnia.
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka